MMA PLUFCDeiveson Figueiredo będzie bronił pasa UFC. Brazylijczyka czeka rewanż!

Deiveson Figueiredo będzie bronił pasa UFC. Brazylijczyka czeka rewanż!

Foto: UFC.com

Deiveson Figueiredo będzie bronił swojego pasa UFC! Największa organizacja MMA na świecie znalazła mu przeciwnika. Brazylijczyka czeka teraz głośny rewanż!

Rywalem mistrza wagi muszej UFC będzie Brandon Moreno. Do rywalizacji obu zawodników dojdzie już 12 czerwca. Gala na razie nie ma nadanego numeru. Nie wiadomo czy będzie to impreza numerowana czy gala z cyklu UFC on ESPN+.

Deiveson Figueiredo będzie bronił pasa UFC. Brazylijczyka czeka rewanż!

Deiveson Figueiredo zdobył pas mistrzowski wagi muszej w lipcu zeszłego roku, kiedy to poddał Josepha Benavideza. Później bronił tytułu w walce z Alexem Perezem na UFC 255, gdzie także wygrał przez szybkie poddanie oraz galę później – na UFC 256. To tam właśnie zmierzył się po raz pierwszy z Brandonem Moreno.

Panowie dali jedną z najlepszych walk w MMA w roku 2020. Starcie to zakończyło się większościowym remisem, a kibice oglądali fenomenalny pokaz siły, determinacji i umiejętności z obu stron.

Teraz obu zawodnikom przyjdzie zmierzyć się raz jeszcze. Na kogo stawiacie w tej walce?

Zobacz także:

GROMDA 4 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy piątek odbędzie się czwarta gala GROMDA. Podczas niej zobaczymy kolejne pojedynki na gołe pięści, zarówno w ramach turnieju jak i tzw. superfightach.

Krzysztof Jotko potwierdza kolejną walkę w UFC: Obiecuję fajną bitkę na początek majówki!

Stało się! Krzysztof Jotko oficjalnie potwierdza swoją kolejną walkę w UFC. Polak podał szczegóły swojej kolejnej walki!

Kim jest Kamila Wybrańczyk? Przeciwniczka Zusje na FAME MMA 9!

Już szóstego marca dojdzie do wyczekiwanego debiutu Kamili Wybrańczyk. Narzeczona Artura Szpilki zadebiutuje w mieszanych sztukach walki na FAME MMA 9. Przeciwniczką jej będzie Kamila ”Zusje” Smogulecka.