MMA PLTriller Fight ClubDe La Hoya i Belfort twarzą w twarz przed walką bokserską na Triller Fight Club [WIDEO]

De La Hoya i Belfort twarzą w twarz przed walką bokserską na Triller Fight Club [WIDEO]

Oscar De La Hoya i Vitor Belfort po raz pierwszy twarzą w twarz przed swoją walką bokserską, do której dojdzie we wrześniu na gali Triller Fight Club.

Obaj zawodnicy sportów walki brali udział w konferencji prasowej promującej to wydarzenie i które zakończyło się głębokim spojrzeniem w oczy.

Gala Triller Fight Club z walką De La Hoya vs Belfort odbędzie się 11 września.

De La Hoya i Belfort twarzą w twarz przed walką bokserską na Triller Fight Club [WIDEO]

De La Hoya przez wielu uznawany jest za jednego z najlepszych pięściarzy wszechczasów. W swojej karierze zdobył aż 11 tytułów mistrzowskich różnych kategorii wagowych. Od lat jednak przebywa na sportowej emeryturze i oddaje się komentowaniu. Teraz jednak postanowił powrócić do startów i przypomnieć o sobie kibicom.

Vitor Belfort pierwotnie miał wystąpić na gali Triller Fight Club w walce z… youtuberem “The Real Tarzannem”. Ta walka jednak nie dojdzie do skutku z powodu choroby youtubera. Brazylijczyk jednak ochoczo przyjął propozycję walki z byłym zawodowym i utytułowanym pięściarzem, na tle którego chce sprawdzić swoje umiejętności bokserskie.

Kto wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko?

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu!

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC!

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. 

Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 walką wieczoru UFC 268

Kamaru Usman (19-1) i Colby Covington (16-2) spotkają się ponownie w oktagonie w listopadzie tego roku. Starcie o pas wagi półśredniej ma być walką wieczoru gali UFC 268.