MMA PLDawid ZałęckiDawid Załęcki zrobił kolejne badania! Kwieciński nie wpłacił pieniędzy na cele charytatywne!

Dawid Załęcki zrobił kolejne badania! Kwieciński nie wpłacił pieniędzy na cele charytatywne!

Dawid Załęcki zrobił kolejne badania – tym razem na hormon wzrostu. ”Crazy” opublikował w mediach społecznościowych nagranie i zwrócił się do Alana Kwiecińskiego.

Załęcki

Do ich starcia doszło na ostatniej gali High League 3, która odbyła się na początku czerwca w Ergo Arenie. Pojedynek został zakontraktowany w formule K-1. Kwieciński próbował zaskoczyć latającym kolanem, ale to byłoby na tyle… Załęcki od początku pracował niskimi kopnięciami, które robiły wrażenie. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” trzy razy lądował na deskach w pierwszej rundzie. Po trzecim liczeniu sędzia przerwał walkę.

Jest przesłanie do Kwiecińskiego!

Dawid Załęcki postanowił zrobić badanie na hormon wzrostu. Póki co Alan Kwieciński nie wpłacił jeszcze pieniędzy na cele charytatywne – tak jak obiecał podczas programu ”Rundki”.

To co, Alan Kwieciński dotrzymasz słowa? Szybko sobie znalazłeś wymówkę, by nie pomóc osobom, które tego potrzebują. Wymówka oczywiście bezpodstawna i postanowiłem kolejny raz udowodnić ci, jak bardzo się mylisz. Od razu po walce udałem się na dodatkowe badania. Skończ już wymyślać i czekam na potwierdzenie wpłaty na kwotę 10.000 zł dla Hospicjum Nadzieja w Toruniu.

High League 3: Wyniki na żywo!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Szpilka wygrał drugą walkę z Radchenko! Był lepszy w… szachach! Widzieliście?

Do przerwy 1:0 dla pięściarza z Wieliczki, mogliby powiedzieć komentatorzy piłkarscy. Artur Szpilka pokazał, że szachy nie są mu obce i pokonał na czas Siergieja Radczenkę.

Tańcula o wyniku PPV gali High League 3: To nie jest duży wynik przy gażach jakie płacą! Co wy na to?

Na kanale ”Szalony Tańcula” pojawił się nowy odcinek. Arkadiusz Tańcula i ”Szalony Reporter” ponownie wypowiedzieli się o High League 3. Zawodnik FAME MMA wspomniał o wynikach PPV przy gali w Ergo Arenie. ”Aroy” podkreślił, że są to plotki!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis