MMA PLArek TańculaDawid Załęcki odpowiada na materiał Tańculi i Szalonego Reportera!

Dawid Załęcki odpowiada na materiał Tańculi i Szalonego Reportera!

Dawid Załęcki postanowił zareagować na materiał, który pojawił się na kanale ”Szalony Tańcula”. Arkadiusz Tańcula i ”Szalony Reporter” zabrali głos po sobotniej gali High League 3 w Ergo Arenie. Tańcula wspominał o plotkach/informacjach, które słyszeli. ”Aroy” twierdzi, że już wcześniej wiedział o tym – że nie dojdzie do walki Mateusza Kubiszyna z Denisem Załęckim.

Załęcki

Oto wypowiedź z ich materiału:

Arkadiusz Tańcula: Dobra jesteśmy tutaj po to, aby podsumować High League. Ogólnie powiem wam szczerze, że nie oglądałem, bo tak naprawdę interesowała mnie jedna walka, która się nie odbyła, a o której wiedziałem od wczoraj, że się nie odbędzie. Zresztą pewnie jak wszyscy wiedzieli, Malik również wiedział i was naciągnęli na PPV żebyście kupowali do ostatniej chwili. No (śmiech).

Szalony Reporter: No tak (śmiech). Ja już się z Malikiem generalnie pogodziłem. Mam z nim niezłe relacje, zawsze mi odpisuje. Pamiętasz jak miał być ten koncert to coś mi odpisał, że coś tam – że wpadnij. Głupio krytykować, ale to jest kanał commentary, więc nie ma jakiś sentymentów i po prostu było to nie fajowe.    

Arkadiusz Tańcula: Nie, żeby zaraz tutaj nie było, że coś wiedziałem – że jestem prorokiem. Ale doszły mnie takie słuchy skoro już dzień wcześniej o tym mówili, że ta walka może się nie odbyć (pokazali post z wykopu), więc pewnie oni też wiedzieli, że duże ryzyko – że ta walka się nie odbędzie. Co więcej nawet kurczę… Powiem wam, traktujcie to jako plotki ogólnie żeby nie było, że ja coś tutaj mówię. Ogólnie Alan myślał, że nie będzie tej walki – że walka się nie odbędzie.

Szalony Reporter: Ale Alana?

Arkadiusz Tańcula: Ogólnie, że obydwóch Załęckich. Niestety nie uczestniczy, bo nie będzie walk.

Szalony Reporter: Ale Ty wiesz o tym, że nie byli na ważeniu?

Arkadiusz Tańcula: Tak.

Szalony Reporter: No, bo tam stała Lechia. Bodajże Dawid Załęcki mówił ”kurde nie zaprosili nas na ważenie, nie wiem dlaczego”. Albo dobry aktor, albo faktycznie aż tak nie kojarzy faktów, ale tam stała Lechia i chciała ich dojechać, tak.

Cały materiał poniżej:

Dawid Załęcki reaguje!

Dawid Załęcki w komentarzach pod materiałem postanowił zareagować na słowa ”Szalonego Reportera” i Arkadiusza Tańculi.

Powiem tak panie „szalony reporterze” co do Alana   masz  błędne informacje  ,tuż po media treningu widzieliśmy się w hotelu około godz 20stej Więc doskonale wiedział ,że walka będzie, bo miał to dogłębnie uświadomione… A co do Denisa ,to był już po rozgrzewce, i wyszedł do walki z szatni  gotowy w rękawicach przed wejściem na podest  , dodam ze w otoczeniu kolegów nie policji…  Lecz niestety go nie wpuszczono ze względu na zakaz wydany przez policję .także walka była w planie do ostatniej minuty ,a to  co się działo na  hali nie miało nic wspólnego z Denisem. Sytuacja związana z Nim miała miejsce poza halą ,na zapleczu ,i została stłamszona błyskawicznie 😅 w zarodku ,także dla Denisa jedyną przeszkodą  do walki stała się policja nie Lechia  jak wszystkim się wydaje. Na internecie  krąży nawet zdjęcie jak Denis stoi gotowy w słynnych już piąstkówkach  przed podestem (wejsciem do octagonu )🤷🏾‍♂️ Słaby z ciebie reporter skoro nie potrafisz zebrać rzetelnych informacji , i słuchasz każdej plotki . Myślałem ,  że dziennikarstwo polega na czym innym ,nie na szerzeniu plotek słabe to słabe… A tańcula znowu zirytowany jak o Boxdelu  mówisz ,ostatnio tez miał taka minę jak mówiłeś o Denisie…😅Zastanów się co gadasz ,bo ci kolegę z frików wyjebią ,  a do ksw go raczej nie wezmą… 😅

Równie szybko doszło do odpowiedzi.

Dziękujemy za opinie i szacun, ze pan napisał. Arek tez twierdzi, a nawet bardziej twierdzi ze walki miało nie być, ale to są domysły. W większości opieramy się tu na domysłach i plotkach, a ze jesteśmy kanałem komentery to na ich podstawie komentujemy wydarzenia. Do tej pory nasze źródła informacji były bardzo wiarygodne i info okazywały się prawdziwe. Staramy się nikogo nie obrażać, czasem żartujemy z ludzi, co Pana syn zrozumiał opatrznie, cóż, jego sprawa. O panu wyrażamy się z szacunkiem. Co do obaw o Arka, to uważam, ze są bezpodstawne, jest wolnym człowiekiem i może mówić co chce bez ryzyka wykluczenia z walk. Mamy tez opinie zwrotne od włodarzy wszystkich, wszystkich federacji i opinie są jednoznacznie pozytywne. Boxdel sam prowadzi kanał komentery i doskonale rozumie konwencje.  Jestem pozytywnie zaskoczony, ze się pan odezwał i wyraził swoją opinie, bo rozmowa, choćby w takiej formie, jest zawsze pozytywna. Pozdrawiam. Szalony Reporter

Zobacz także:

Jest komentarz policji po awanturze na High League 3! Niewykluczone są kolejne zatrzymania! Widzieliście?

Pojawił się komentarz policji po awanturze, która miała miejsce na sobotniej gali High League 3 w Ergo Arenie. Sytuacja była na tyle poważna, że walka Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem została przełożona. Odbędzie się w innym terminie. Malik Montana zapewnił, że fani/kibice, którzy wykupili PPV zobaczą ją za darmo.

Dawid Załęcki już na treningu po High League 3: Gdyby Alan zakwestionował wynik… [WIDEO] Co wy na to?

W sobotę na gali High League 3 doszło do wyczekiwanego debiutu Dawida Załęckiego. 45-latek w formule K-1 w małych rękawicach zmierzył się z Alanem Kwiecińskim. Pojedynek zakończył się efektownym zwycięstwem Załęckiego, który… wrócił już do treningów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis