MMA PLBabilon MMADawid Śmiełowski vs. Hubert Sulewski na Babilon MMA 15

Dawid Śmiełowski vs. Hubert Sulewski na Babilon MMA 15

Foto: Babilon MMA
Foto: Babilon MMA

Do rozpiski gali Babilon MMA 15 dodano kolejne interesujące zestawienie. W klatce spotkają się Dawid Śmiełowski (6-0) i Hubert Sulewski (3-1-1).

Walka została już oficjalnie potwierdzona przez organizację Babilon MMA.

⚡ Przedstawiamy kolejne mocne polsko-polskie zestawienie na gali Babilon MMA 15, która odbędzie się 28 sierpnia! 👊🤜…

Opublikowany przez Babilon MMA Środa, 12 sierpnia 2020

Śmiełowski pozostaje wciąż niepokonany w zawodowej karierze. Reprezentant klubu MMA Witkowo wygrał 6 walk, za każdym razem kończąc rywali przed czasem. “Królik” zasłynął niesamowicie efektownym nokautem na zeszłorocznej gali Babilon MMA 11. Wtedy to na kilkanaście sekund przed końcem pojedynku z Damianem Zorczykowskim przebiegł niemal całą klatkę i z dużym impetem trafił przeciwnika latającym kolanem. Skończenie to wyróżniliśmy później drugim miejscem w kategorii “Nokaut roku w polskim MMA”.

Sulewski w dość krótkiej karierze walczył już w kliku organizacjach. Odnosił zwycięstwa na Armia Fight Night czy FFF. W tej drugiej organizacji uporał się z Filipem Bątkowskim. Pierwszej zawodowej porażki doznał dopiero w czerwcu tego roku. Sulewski na gali Babilon MMA 14 przegrał w pierwszej rundzie z rewelacją ostatnich tygodni, czyli Patrykiem Kaczmarczykiem.

Gala Babilon MMA 15 odbędzie się w piątek 28 sierpnia w Hotelu Ossa Conference & Spa. W rozpisce znaleźli się już wczesniej tacy zawodnicy jak Daniel Skibiński, Łukasz Sudolski, Bartłomiej Gładkowicz czy Olga Michalska. Wydarzenie transmitowane będzie na kanałach grupy Polsat.

Zobacz także:

Poznaliśmy walkę wieczoru KSW 54! Jesteście zadowoleni?

Mateusz Gamrot bardzo szybko wraca do klatki. Będzie to jego ostatni pojedynek w kontrakcie z KSW.

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3” – gdzie mogę obejrzeć?

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3”, czyli cały dokument wprowadzający do najbliższej numerowanej gali UFC jest już dostępny w sieci! Można go obejrzeć między innymi na MMA.PL!