MMA PLDawid ŚmiełowskiDawid Śmiełowski przed KSW 72: To pierwsza walka, w której nie pałam sympatią do rywala

Dawid Śmiełowski przed KSW 72: To pierwsza walka, w której nie pałam sympatią do rywala

Już 23 lipca na gali KSW 72 w Kielcach dojdzie do niezwykle ciekawej walki w wadze piórkowej, w której to Dawid Śmiełowski podejmie Patryka Kaczmarczyka. Starcie to może sporo namieszać w rankingu wagi piórkowej Federacji KSW.

Dawid Śmiełowski przed KSW 72

Bilety na KSW 72 już w sprzedaży na ebilet.pl.

Śmiełowski w wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie KSW przyznał, że pierwszy raz w karierze będzie walczył z rywalem, którego ewidentnie nie darzy sympatią.

Dawid Śmiełowski przed KSW 72: To pierwsza walka, w której nie pałam sympatią do rywala

Śmiełowski i Kaczmarczyk mają medialny konflikt i sprzeczka w sieci doprowadziła ostatecznie do ich planowanego spotkania w klatce. A spotkanie to będzie dla “Królika” tym, z kategorii “bez sentymentów”:

“Jeżeli wiesz, że idziesz do mocnego rywala, doświadczonego, przygotowujesz się mocno i chcesz być jak najlepszy i tak samo, gdy idziesz do kogoś, kogo nie lubisz. Wtedy jeszcze bardziej zagryzasz zęby i trenujesz, bo chcesz mu udowodnić, że to ty masz rację i chcesz być lepszy. To dodatkowo motywuje, ale w sumie dopiero po starciu będę mógł powiedzieć coś więcej, bo to pierwsza walka, w której nie pałam sympatią do rywala.”

Dawid Śmiełowski jest niepokonany w MMA. Posiada on rekord 9-0 i w KSW ma za sobą już wiktorię z Filipem Pejiciem, którego znokautował w trzeciej rundzie na gali KSW 67 w lutym tego roku.

Zobacz także:

Pudzianowski reaguje na zachowanie Bombardiera: Jestem gotowy w każdej chwili! Widzieliście?

Serigne Ousmane Dia podczas PRIME SHOW MMA 2 stoczył swój drugi pojedynek w Polsce. Tym razem było to efektowne zwycięstwo. Ogromny ”Bombardier” ponownie nawoływał do rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim. Weteran KSW postanowił zareagować w mediach społecznościowych.

Ten widok ucieszył wielu! Tak Jaś Kapela został ukarany przez Skolima za swoje prowokacje [WIDEO] Ucieszył?

Na wczorajszej gali PRIME Show MMA 2 w Arenie Gdynia doszło do pojedynku, w którym środowisko mieszanych sztuk walki w Polsce głównie kibicowało jednemu zawodnikowi. Chodzi o starcie Jaś Kapela vs Skolim, a sympatia środowiska skierowana była w stronę tego drugiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis