Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFENDawid Siek vs Bartłomiej Mienciuk w rozpisce FEN 46

Dawid Siek vs Bartłomiej Mienciuk w rozpisce FEN 46

Dawid Siek (4-2) podejmie Bartłomieja Mienciuka (10-1) podczas gali FEN 46, która 27 maja odbędzie się w Pile. Pojedynek w formule K-1 zakontraktowano w limicie do 77 kilogramów.

Dawid Siek vs Bartłomiej Mienciuk

Bilety na galę FEN 46.

Siek to brązowy medalista mistrzostw świata oraz mistrz Polski w kategorii wagowej to 75 kilogramów. Zawodnik z Piły ma w swoim dorobku również tytuł zawodowego mistrza Polski w formule low kick. W listopadzie 2021 roku Siek miał okazję stoczyć pojedynek zawodowy podczas gali KFN 2 w Puławach, w marcu zawalczył na FEN 45 w Ząbkach.

Mienciuk to 27-letni zawodnik ze Szczecinka, który z 11 pojedynków aż 10 zwyciężył. Mienicuk to medalista mistrzostw Europy i mistrzostw świata oraz trener reprezentacji Polski kadetów w formule Light Contact. Podczas konfrontacji z Siekiem w Pile dopiero zdebiutuje w FEN.

Bohaterowie FEN 46:

83,8: Piotr Kuberski vs. Kamil Wojciechowski

93,0: Marcin Wójcik vs. Adam Biegański

93,0: Bartosz Szewczyk vs. Łukasz Klinger

77,1: Bartłomiej Dragański vs. Wawrzyniec Bartnik

70,3: Damian Rzepecki vs. Krzysztof Dobrzyński

77,0, K-1: Dawid Siek vs. Bartłomiej Mienicuk

Zobacz także:

To są prawdziwi sportowcy! Wielki szacunek po walce Adesanya-Pereira! [WIDEO] Widzieliście?

Israel Adesanya (24-2) z soboty na niedzielę przerwał swoją klątwę! Nigeryjczyk, podczas UFC 287 odzyskał tytuł w wadze średniej. 33-latek w końcu znalazł sposób na odwiecznego przeciwnika – Alexa Pereirę (7-2). Po walce mimo wielu wypowiedzianych słów doszło do rozmowy i oddania wzajemnego szacunku. To jest piękny obrazek!

Jan Błachowicz chętny na rewanż z Israelem Adesanyą i walkę o pas w wadze średniej! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) postanowił zareagować po hitowym rewanżu Israela Adesanyi (24-2) z Alexem Pereirą (7-2). Polak zapewnił, że jest chętny na rewanżowe starcie z reprezentantem Nigerii. To nie koniec, bowiem ”Cieszyński Książę” zdradził, że jest gotowy na walkę… o pas w wadze średniej!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis