MMA PLNajnowszeFAME MMADawid Haras ma rekord w MMA 0-19, przegrywa walki w mniej niż minutę i chce walczyć ze… Stiflerem!

Dawid Haras (0-19) to zawodnik MMA, który kolekcjonuje porażki. W swojej karierze sportowej zawodnik ten przegrał już dziewiętnaście razy, ale ciągle ma w sobie głód rywalizacji i nadzieję na odniesienie pierwszego zawodowego zwycięstwa w karierze.

Dawid Haraś ma rekord w MMA 0-19, przegrywa walki w mniej niż minutę i chce walczyć ze... Stiflerem!

Teraz dowiadujemy się, że zawodnik ten obrał sobie kolejny cel. Jak czytamy na portalu pudelek.pl, do którego Haraś skierował list, chce on walki z uczestnikiem Warsaw Shore i znanym celebrytą – Stiflerem.

Wydaje się, że teraz, kiedy w Polsce pojawiły się takie organizacje jak FAME MMA czy FFF, walka ta może się odbyć.

Nie mniej, zobaczmy jak o walkę ze Stiflerem zabiega wspomniany bohater tej wiadomości – Dawid Haraś (cytat za pudelek.pl – pisownia oryginalna):

“Jestem zawodnikiem MMA niedocenianym w Polsce. Chociażby za swoją postawę, nieustępliwość, charakter i serce do walki. Pomijam rekord bo rekordy nie walczą a człowiek. Mimo złej passy wiem ze to sie może zmienić. Ładunek krwi, tęsknie za oktagonem. “Nie odpuszczę, cho byś mnie zabił” mawiał mądry człowiek. Do tapety wywołuje STIFLERA z nim chce sie. Mierzyć. Wierze chcesz walczyc sam sie spróbować w klatce. Sadze ze dasz rade. Ale czy podejmiesz wyzwanie. Czy tym razem WYZWANI BĘDĄ RZĄDZIĆ HMMM NIE SADZE. Bo to moja rękę będzie w górze zwycięska. Pojawiaja sie wielke szansa Fame MMA , FFF MMA , MCFGdzie tylko sie da chce walczy ale tym razem wygrywać.”