Dawid Haras ciągle szuka pierwszego zwycięstwa. Rywal cięższy o ponad 20 kg!

Foto: WLC - Warriors of Life Championship
Foto: WLC - Warriors of Life Championship

Dawid Haras (0-19) toczy zawodowe pojedynki od 2011 roku i nadal czeka na pierwsze zwycięstwo. Kolejną okazję „Harnaś” będzie miał już 23 listopada.

Ważący około 80 kilagramów Haras wystąpi na gali WLC 7: Bad Blood w Wiśniowej Górze. Przeciwnik będzie od niego znacznie cięższy. Dominik Dankowski (0-2) przy okazji poprzedniej walki ważył bowiem aż 102 kg. Szykuje się więc prawdziwe starcie Dawida z Goliatem!

„To będzie pojedynek Dawida z Goliatem!
Już 23 listopada na gali WLC7 „Bad Blood” w Wiśniowej Górze, zawodnik reprezentujący „Haras Team”, 80- kilogramowy Dawid Haras zmierzy się z ważącym ponad 100 kilogramy – Dominikiem Dankowskim, przedstawicielem „Dojo Kokoro Andrespol”.
Dawid Haras w oktagonie zadebiutował w 2011 roku, a
Dominik Dankowski w 2018 roku. Obydwaj powalczą o swoje pierwsze zwycięstwo w formule MMA.
Walka odbedzie się na dystansie 3 rundy x 5 minut.”

To będzie pojedynek Dawida z Goliatem! Już 23 listopada na gali WLC7 "Bad Blood" w Wiśniowej Górze, zawodnik…

Opublikowany przez WLC – Warriors of Life Championship Środa, 2 października 2019

Haras zwykł przegrywać swoje pojedynki w pierwszych rundach, najczęściej w ciągu kilkudziesięciu sekund. „Harnaś” miałby więcej pojedynków, lecz zdarzało się, iż były one odwoływane w nietypowych okolicznościach. Kiedy miał walczyć z Mariuszem Linke to zniknął już po ważeniu. Na galę PLMMA 25 w 2013 roku nie dojechał zaś, gdyż udał się… nie do tego Chełma.