Dawid Gralka o występie na KSW 44: To dla mnie spełnienie marzeń

Występujący w kategorii koguciej Dawid Gralka (6-1) będzie kolejnym zawodnikiem, który wystąpi na gali KSW 44 w Gdańsku. Udział zawodnika na gali, która odbędzie się 9 czerwca został potwierdzony podczas emisji programu „Puncher Extra Time”, którego Gralka był gościem. Jego rywalem będzie natomiast Sebastian Przybysz (3-1).

W programie Gralka przyznał, że występ w KSW to dla niego spełnienie sportowych marzeń:

” To spełnienie sportowych marzeń. Trenuję sporty walki przez cały czas i kiedy otrzymałem taką ofertę, to nie się nie zastanawiałem, tylko ją zaakceptowałem. Znam Sebastiana, sparowaliśmy razem.”

Gralka wygrał cztery ostatnie pojedynki. Po raz ostatni pojawił się w klatce w czerwcu zeszłego roku, wygrywając na niemieckiej gali Octagon FC lokalnego zawodnika Eugena Della (4-4). Wcześniej pokonal m.in. Jakuba Wikłacza (8-2-1), poddając go w pierwszej minucie walki.

Przybysz to zawodnik z Gdańska trenujący w  Mighty Bulls Gdynia, w związku z czym na gali odbywającej sie w Trójmieście powinien czuć się komfortowo. Po porażce z Wikłaczem wygrał swoją ostatnią walkę z  Islamem Mayrasultanovem (2-1) na gali Runda 7. Pzybysz poddał rywala w drugiej rundzie pojedynku.