MMA PLUFCDavid Zawada wraca do oktagonu! Mamy szczegóły jego kolejnej walki w UFC!

David Zawada wraca do oktagonu! Mamy szczegóły jego kolejnej walki w UFC!

David Zawada wraca do oktagonu UFC! Poznaliśmy właśnie szczegóły jego kolejnej – piątej już – walki dla największej organizacji MMA na świecie!

Polak reprezentujący Niemcy o swojej kolejnej walce w UFC poinformował w mediach społecznościowych. Na starcie z jego udziałem nie będziemy musieli czekać długo!

David Zawada wraca do oktagonu! Mamy szczegóły jego kolejnej walki w UFC!

Zawada wystąpi już 4 września na gali UFC w Las Vegas. Jego przeciwnikiem będzie Rosjanin Sergey Khandozhko. Walka ta odbędzie się na gali, którą promować będzie pojedynek Derek Brunson vs Darren Till.

David Zawada jak dotąd stoczył w oktagonie cztery pojedynki i notuje rekord 1-3. Wygraną zaliczył w konfrontacji z Abubakarem Nurmagomedovowem, a przegrywał z Dannym Robertsem, Jingliangiem Li i Ramazanem Emeevem.

Jego przeciwnik Sergey Khandozhko ma za sobą dwa starcia w oktagonie – w debiucie pokonał decyzją Rosema Akmana, by w drugiej walce uznać wyższość Rustama Khabilova.

A Wy jak typujecie starcie Zawada vs Khandozhko?

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu!

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC!

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. 

Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 walką wieczoru UFC 268

Kamaru Usman (19-1) i Colby Covington (16-2) spotkają się ponownie w oktagonie w listopadzie tego roku. Starcie o pas wagi półśredniej ma być walką wieczoru gali UFC 268.