MMA PLBoksDatsik zdemolował w boksie Oli Thompsona! Było naprawdę blisko ciężkiego nokautu [WIDEO]

Datsik zdemolował w boksie Oli Thompsona! Było naprawdę blisko ciężkiego nokautu [WIDEO]

W piątek w Rosji, a dokładnie w Moskwie odbyła się gala REN TV Fight Club. W main evencie swoją kolejną walkę w boksie stoczył kontrowersyjny Vyacheslav Datsik. ”Red Tarzan” już w pierwszej odsłonie zdemolował byłego mistrza Fight Exclusive Night i byłego zawodnika KSW – Oli Thompsona.

Datsik

Datsik to kontrowersyjna postać, która nie mierzyła się tylko z rywalami w klatce. Bywało, że byli to też sędziowie, trenerzy przeciwnika, a nawet kibice czekający na ”igrzyska”. Viacheslav był wielokrotnie karany.. Napad rabunkowy, więzienie w którym ostatecznie skierowano go do obowiązkowego leczenia psychiatrycznego, ucieczka do Norwegii. Jest tego naprawdę dużo.

Datsik wrócił do Rosji, gdzie w więzieniu spędził jeszcze parę dobrych lat. Teraz próbuje zająć się rywalizacją w sporcie i trzeba przyznać, że jest w coraz lepszej formie.

Zdemolował rywala!

Vyacheslav Datsik w ostatnim czasie pokazuje się z efektownej strony. 46-latek miał ostatnio lepszą passę, ale wszystko zahamowała walka w MMA w Kazachstanie, gdzie przegrał dyskusyjną niejednogłośną decyzją sędziów.

Datsik na swoim koncie w ostatnim czasie ma szybkie zwycięstwo z Alexandrem Emelianenko czy Geronimo Dos Santosem.

Tym razem w main evencie w boksie upolował byłego zawodnika KSW – Oli Thompsona. ”Red Tarzan” już w pierwszej odsłonie zdemolował rywala.

Sami zobaczcie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis