MMA PLMarcin NajmanData walki Najman vs Jóźwiak ujawniona! Prezes FEN musi więcej trenować, bo starcie już blisko!

Data walki Najman vs Jóźwiak ujawniona! Prezes FEN musi więcej trenować, bo starcie już blisko!

O tej walce w świecie freak fightów mówi się od dawna. Teraz natomiast data walki Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak została ujawniona. Podał ją portal Super Expressu.

Data walki Najman vs Jóźwiak

Walka Najman vs Jóźwiak odbędzie się w organizacji WOTORE, która produkuje walki na gołe pięści. Formuła starcia, o którym mowa najprawdopodobniej będzie jednak hybrydowa. Będzie to walka na gołe pięści ale najprawdopodobniej na zasadach MMA.

Kiedy natomiast ona się odbędzie?

Data walki Najman vs Jóźwiak ujawniona!

Wg informacji portalu SE.pl walka Najman vs Jóźwiak odbędzie się już 22 października. To dwa miesiące przed grudniem, kiedy to pierwotnie zapowiadano to starcie. Oznacza to, że prezes FEN Paweł Jóźwiak musi więcej trenować, by się do tego starcia przygotować.

A że trzeba na Najmana trenować, to już nie jest żart. “El Testosteron” wygrał bowiem już dwie walki z rzędu. GOAT polskich freaków pokonywał w nich mającego problem z napojami wyskokowymi Ryszarda “Szczenę” Dąbrowskiego i leciwego byłego gangstera Miśka z Nadarzyna.

Warto zaznaczyć, że po wygranej z Miśkiem z Nadarzyna, Marcin Najman wyzywał do walki… Zbigniewa Bońka.

Jak widać Najman poprzeczkę ustawia sobie coraz wyżej.

Zobacz także:

Młody talent bokserski robi furorę na TikToku! Jego filmiki mają miliony wyświetleń! Widzieliście?

Zagorzali kibice boksu mogą kojarzyć Marca Castro, choć nie jest to jeszcze bardzo znaczący zawodnik. 22-latek robi furorę na TikToku, pokazując urywki swoich treningów. Niektóre krótkie klipy mają miliony wyświetleń.

Szpilka o tym co by się stało, gdyby dostał z liścia na konferencji: Nawet by ochrona nie pomogła! Co wy na to?

Artur Szpilka w rozmowie z Mateuszem Kaniowski został zapytany – co by zrobił jeżeli na konferencji High League dostałby z liścia. Dziennikarz jako przykład podał face to face pomiędzy Pawłem Bombą, a Amadeuszem Roślikiem. Popularny ”Szpila” długo się nie zastanawiał i od razu stwierdził, że takie zachowanie jest przekroczeniem granic poza jakąkolwiek skale.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis