MMA PLUFCDarren Till vs Marvin Vettori walką wieczoru kwietniowej gali UFC

Darren Till vs Marvin Vettori walką wieczoru kwietniowej gali UFC

Foto: Facebook/ Darren Till

Pojedynek w wadze średniej Darren Till vs Marvin Vettori został walką wieczoru kwietniowej gali UFC. Mamy pierwsze szczegóły tego starcia!

Informację o zestawieniu Tilla z Vettorim podał portal MMAjunkie.com. Walka ta potem została potwierdzona przez partnera medialnego UFC – ESPN.

Darren Till vs Marvin Vettori walką wieczoru kwietniowej gali UFC

Till vs Vettori będzie walką wieczoru gali UFC Fight Night, która odbędzie się 10 kwietnia. Miejsce zorganizowania tej imprezy nie zostało jeszcze ustalone.

Darren Till ostatni raz w oktagonie widziany był w lipcu zeszłego roku. Na gali UFC on ESPN 14 przegrał on decyzją sędziów z Robertem Whittakerem. W walce tej doznał kontuzji kolana, która nie pozwoliła mu wejść do oktagonu na grudniowe starcie z Jackiem Hermanssonem, z którego Brytyjczyk się wycofał.

Marvin Vettori to wielka nadzieja wagi średniej UFC. Aktualnie zawodnik ten notuje serię czterech zwycięstw z rzędu, w których pokonał takich zawodników jak: Cezar Ferreira, Andrew Sanchez czy Karl Roberson. Co ciekawe, Vettori wszedł za Darrena Tilla do wspomnianej walki z Jackiem Hermanssonem i wygrał to starcie decyzją sędziów.

Poniżej aktualna rozpiska gali UFC zaplanowanej na dzień 10 kwietnia:

Walka wieczoru:
Darren Till vs. Marvin Vettori

Pozostałe:
Nina Ansaroff vs. Mackenzie Dern
Jarjis Danho vs. Yorgan De Castro
Ignacio Bahamondes vs. John Makdessi
Norma Dumont vs. Bea Malecki
Sam Alvey vs. Zak Cummings

Zobacz także:

Dlaczego Conor McGregor przegrał z Poirierem na UFC 257? Absurdalna wymówka trenera!

Choć gala UFC 257 już za nami, to w sieci ciągle pojawia się pytanie dlaczego Conor McGregor przegrał z Dustinem Poirierem w walce wieczoru tego wydarzenia. Trener Irlandczyka ma odpowiedź na to pytanie i jest to… absurdalna wymówka!

Youtuber o walce z Benem Askrenem: Znokautuję go szybciej niż zrobił to Masvidal

Popularny amerykański youtuber Jake Paul wypowiedział się o walce z Benem Askrenem, byłym mistrzu ONE FC i byłym zawodniku UFC, z którym zmierzy się w walce w formule bokserskiej.