Darren Till: „Proper Twelve to gó*no”. Anglik chce walki z McGregorem

Foto: MMAjunkie.com
Foto: MMAjunkie.com

Darren Till chce walczyć z Conorem McGregorem. Anglik ma nadzieję, że w przyszłości zawalczy z Irlandczykiem w swoim rodzinnym mieście.

„The Gorilla” ostatni raz do oktagonu wyszedł 8 września 2018, gdzie zmierzył się z Tyronem Woodley’em. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Amerykanin, wygrywając w drugiej rundzie przez poddanie.

Till chciałby następną walkę stoczyć przeciwko McGregorowi, na stadionie Anfield w Liverpoolu.

„Proper Twelve to gó*no. Chcę walczyć z McGregorem w kwietniu w Londynie. Przegrałem właśnie walkę o pas i jestem nr 3 w rankingu. Bardzo chcę być wyżej.”

Proper Twelve to irlandzka whiskey, której twarzą jest Conor McGregor. Nazwa trunku pochodzi od miejsca, w którym „Notorius” dorastał oraz gdzie powstaje ten trunek.

Mówiąc o ofertach, amerykański dziennikarz, Chris Taylor poinformował, że UFC chce walki pomiędzy Tillem a obecnym nr 1 w rankingu i tymczasowym mistrzem – Colby „Chaos” Covingtonem.  Obóz Colby’ego nie za bardzo godzi się na to starcie.

„Właśnie rozmawiałem z managerem Colby’ego Covingtona, Danem Lambertem, który zamknął temat potencjalnej walki między Covingtonem a Darrenem Tillem. Jego idealnym planem jest, aby Colby walczył ze zwycięzcą walki  Woodley / Usman.”

„McGregor jest największym nazwiskiem na świecie, więc dlaczego miałbym go nie naciskać? Widziałeś, co wydarzyło się w Liverpoolu … Są teraz większe marzenia. Na Anfield nigdy nie było takiego wydarzenia. Conor zrobił wiele rzeczy, o których ludzie sądzili, że nigdy się nie wydarzą. Zobacz, co zrobił w boksie. Dlaczego więc nie mogę o tym mówić głośno.”

Jeśli chodzi o byłego mistrza wagi piórkowej i lekkiej to McGregor, wciąż czeka na jego grzywnę od State Athletic Commission. Odnośnie afery po walce na UFC 229 w październiku. Mimo tego Darren wciąż ma nadzieje, że kolejna walka „Notoriusa” będzie przeciwko niemu.