MMA PLUFCDarren Till kontuzjowany! Nowy rywal Jacka Hermanssona

Darren Till kontuzjowany! Nowy rywal Jacka Hermanssona

Foto: UFC.com

Darren Till kontuzjowany! Brytyjczyk wypadł z walki z Jackiem Hermanssonem, do której miało dojść 5 grudnia na gali UFC w Las Vegas. Pojedynek ten miał być walką wieczoru całej imprezy. Nie ujawniono niestety szczegółów kontuzji Brytyjczyka.

32-letni Szwed otrzymał już nowego przeciwnika. Jego ostatecznym rywalem będzie Kevin Holland, który zdecydował się wejść na szybkie zastępstwo.

Darren Till kontuzjowany! Nowy rywal Jacka Hermanssona

Holland to 28-letni Amerykanin, który swoją ostatnią walkę stoczył w poprzednim tygodniu. Pod koniec października znokautował on Charliego Ontiverosa, za co zdobył bonus tytułem “występu wieczoru”.

Przed Hollandem prawdziwe wyzwanie, bowiem w 2020 roku stoczył on już cztery pojedynki, notując rekord 4-0. Jeśli pokona Jacka Hermanssona to będzie obok Neila Magny i Rogera Huerty trzecim zawodnikiem, który w jednym roku kalendarzowym zanotował rekord 5-0 w UFC.

Jack Hermansson będzie kontynuował swoją drogę na szczyt wagi średniej. Po porażce z Jaredem Canonnierem, Szwed potrzebował zaledwie 78 sekund by poddać Kelvina Gasteluma. Było to w sierpniu tego roku. Rekord Hermanssona w ostatnich sześciu walkach wynosi 5-1.

Zobacz także:

Jon Jones cieszy się wygraną Teixeiry: Teraz nie będę musiał czytać, że…

Jon Jones cieszy się wygraną Glovera Teixeiry nad Thiago Santosem. “Bones”, który jest byłym mistrzem wagi półciężkiej ma swój własny, osobliwy powód, by świętować wygraną 40-latka nad jego byłym przeciwnikiem.

Mark Coleman miał zawał serca. Był pierwszym mistrzem wagi ciężkiej w historii UFC

Mark Coleman miał zawał serca. Legenda mieszanych sztuk walki i członek Galerii Sław UFC przebywa obecnie w szpitalu. O stanie zdrowia legendy MMA poinformowała w mediach społecznościowych jego córka.

Islam Makhachev kontuzjowany! Wypada z walki z RDA, która miała odbyć się w sobotę

Islam Makhachev kontuzjowany! Rosjanin, który jest typowany przez wielu na następcę Khabiba Nurmagomedovowa wypadł z walki wieczoru nadchodzącej, sobotniej gali UFC.