MMA PLFAME MMADaro Lew zgłasza gotowość! Ma nadzieje, że Jacek Murański przyjmie wyzwanie! [WIDEO]

Daro Lew zgłasza gotowość! Ma nadzieje, że Jacek Murański przyjmie wyzwanie! [WIDEO]

Dariusz Kaźmierczuk nie powiedział ostatniego słowa! ”Daro Lew” ma nadzieje, że w przyszłości dojdzie do jego starcia z Jackiem Murańskim. Dariusz oficjalnie rzucił wyzwanie w stronę ”Murana”. 

Murański

47-latek pod koniec października stoczył drugi pojedynek w organizacji MMA VIP. Trzeba przyznać, że ”Daro Lew” był bardzo blisko drugiego zawodowego zwycięstwa. Debiutujący Marek Molak był w dużych opałach. Ostatecznie jeszcze w pierwszej rundzie mieliśmy zwrot akcji. Molak ciosami w parterze znokautował Kaźmierczuka.

Daro Lew chce walki z Murańskim!

Dariusz Kaźmierczuk zdradził, że chętnie zmierzy się z Jackiem Murańskim. ”Daro Lew” zapewnia, że ”Muran” dostanie ciężki nokaut w starciu z Marcinem Najmanem.

Siemaneczko byczki. Słuchajcie dzisiaj taki temacik ogólny do Jacy Murańskiego. Jacku jeżeli Marcin Ci wpidoli, bo to nie ulega wątpliwości – będzie ciężki nokaut. Jak już Ci wpidoli, nie zaliczyłeś nokautu, bo masz twardy łeb to muszę Ci przyznać. Rzeczywiście po tym jak Marcin Najman Cię znokautuje to już bardzo mocno będziesz miał obity ten łeb. Jesteś pilotem, lecisz na autopilocie, walczyłeś, przyjąłeś 140 uderzeń – brawo zgadzam się. Łaaa jesteś groźny.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Krzysztof Rozpara o rekordowej sprzedaży PPV na FAME 12. Grubo przebili 500 tysięcy?

Jeden z właścicieli organizacji FAME MMA – Krzysztof Rozpara wyjawił informację o rekordowej sprzedaży PPV na minioną galę FAME 12, która w weekend odbyła się w trójmiejskiej Ergo Arenie.

To jest prawdziwe show! Tańczący w klatce Don Kasjo, Boxdel i Wrzosek, pojawiło się nagranie! Widzieliście?

To jest właśnie show! To mogliśmy zobaczyć podczas walki wieczoru FAME MMA 12 w Ergo Arenie. W pewnym momencie Kasjusz Życiński oraz Marcin Wrzosek zaczęli tańczyć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis