MMA PLFAME MMADaro Lew zapowiada kolejną walkę: Wiem, że jesteście spragnieni mojej następnej porażki

Daro Lew zapowiada kolejną walkę: Wiem, że jesteście spragnieni mojej następnej porażki

Wygląda na to, że Daro Lew ma zakontraktowaną kolejną walkę w klatce! Wszystko dlatego, że zapowiada swoją kolejną przygodę w postaci pojedynku na zasadach MMA. A raczej zapowiada zapowiedź ogłoszenia starcia z jego udziałem.

Daro Lew zapowiada kolejną walkę

Wielu kibiców oczekuje, że Daro Lew w swojej następnej walce zmierzy się z raperem Filipkiem, którego nazywa Pasikonikiem. Starcie to mogłoby się odbyć w organizacji FAME MMA, ale dopóki nie mamy jego potwierdzenia, to nie możemy tej walki ogłosić.

Podobnie robi Daro Lew, który na twitterze zapowiedział, że jego kolejny klatkowy wyczyn będzie miał miejsce i to już niedługo, ale ogłosić go nie może!

Daro Lew zapowiada kolejną walkę: Wiem, że jesteście spragnieni mojej następnej porażki

“Kurde byczki wielu z was pyta o moja przyszła walkę słuchajcie wiem ,że jesteście spragnieni mojej następnej porażki ,ale zdziwicie się i to bardzo natomiast od ogłoszenia gdzie co i jak oraz z kim jest Organizacja nie ja Pozdr Serdecznie i życzę miłego dnia” – napisał Lew.

Marek Molak, Szymon Wrzesień, Marcin Najman, Fryderyk Dąbal, Szymon Kołecki, Yuri Bybochkin, Michał Labus, Anton Shimuk, Adam Niedźwiedź i Kamil Ksepka to zawodnicy, którzy Daro Lwa w klatce już pokonywali.

Czy kolejnym będzie Filipek?

Zobacz także:

Roberto Soldić kończy przygodę w KSW! Piękne słowa Chorwata na pożegnanie po polsku!

Roberto Soldić już wybrał! Na pewno nie wiąże przyszłości z organizacją KSW, w której to dojrzał jako zawodnik MMA. Wybrał nietypowy kierunek, o którym wspominaliśmy na naszym portalu.

Mansur Azhiev ogłosił zakończenie kariery MMA!

Takiej wiadomości w poniedziałkowy wieczór nikt się nie spodziewał. Mansur Azhiev ni stąd ni z owąd ogłosił zakończenie kariery MMA. Zawodnik WCA Fight Team dodał post na Instagramie, w którym po krótce wyjaśnił swoją decyzję.

Niepokonany Patryk Likus zmierzy się z Pascalem Hintzenem na gali KSW 73

Niepokonany Patryk Likus (2-0, 1 KO) powróci do klatki KSW, by zmierzyć się w niej z Pascalem Hintzenem (7-1, 5 Sub). Do starcia w wadze piórkowej dojdzie podczas gali KSW 73, która odbędzie się 20 sierpnia w hali COS TORWAR w Warszawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis