MMA PLLew KazimierczukDaro Lew ruszył na rywala podczas konferencji prasowej: Ja Cię zaj**ie w tej klatce!

Daro Lew ruszył na rywala podczas konferencji prasowej: Ja Cię zaj**ie w tej klatce!

Dariusz Kaźmierczuk jest pewny swego przed drugim pojedynkiem w organizacji MMA VIP. ”Daro Lew” już dwudziestego dziewiątego października zmierzy się z debiutującym Markiem Molakiem. Nie brakowało dymów na pierwszej części dzisiejszej konferencji prasowej.

“Daro Lew” ma tragiczny rekord, ale przytrafiła mu się jednak jedna wygrana. Odniósł je w walce z Dawidem Harasem. Haras to kolejny zawodnik, znany z przegrywania walk. Jego rekord w klatce wynosi… 0-19. Pojedynek z “Daro Lew” trwał zaledwie 37 sekund.

Dymy!

Były mocne słowa podczas pierwszej części konferencji prasowej MMA VIP 3. Dariusz Kaźmierczuk jest pewny swego i zapewnia, że bez problemów pokona debiutującego Marka Molaka. Aktor już wcześniej miał styczność z treningami MMA. Czy Dariusz odniesie swój drugi wyczekiwany triumf w klatce?

Całą konferencję prasową możecie zobaczyć poniżej:

Konferencja MMA VIP 3

Zapraszamy na konferencję MMA VIP 3!Już dziś przekonacie się czy Marcin Najman wróci do klatki! Z kim zmierzy się Rafalala oraz Polski Ken! Na konferencji nie zabraknie również Żuroma, Tomka Chica oraz Miśka z Nadarzyna!Oglądaj nas od 18.00! Będą DYMY!!

Posted by MMA-Vip on Thursday, September 9, 2021

Zobacz także:

KSW: Pasha w organizacji? Kawulski zaprasza na kawę!

Jarosław „Pasha” Jarząbkowski w MMA – to temat, który od dłuższego czasu budzi emocje w wielu kibicach Freak-Fightów. Czy jednak legenda e-sportu miałaby zadebiutować w mieszanych sztukach walki jako sportowiec aniżeli freak, a zamiast FAME miałoby to miejsce na gali KSW?

MMA VIP: Żuromski dostał propozycję walki z Miśkiem z Nadarzyna! Tak twierdzi ”Żurom”! Co wy na to?

Andrzej Żuromski już niebawem wraca do klatki! ”Żurom” w mediach społecznościowych zdradził, że dostał trzy propozycje, ale dwie bierze mocno na poważnie. Andrzej wspomniał o potencjalnej walce z Tomaszem Chicem i ”Miśkiem z Nadarzyna”.