MMA PLLew KazimierczukDaro Lew proponuje Nitro pomoc w treningach: Nitozyniak czy Mlekozyniak not matters!

Daro Lew proponuje Nitro pomoc w treningach: Nitozyniak czy Mlekozyniak not matters!

W ostatnim czasie głośno o Dariuszu Kaźmierczuku. Była konfrontacja słowna na twitterze z zawodnikiem FAME MMA – ”Filipkiem” czy chociażby wyzwanie w kierunku Alana Kwiecińskiego. Tym razem ”Daro Lew” zaproponował Sergiuszowi ”Nitro” Górskiemu.. pomoc w treningach!

Lew

47-latek ostatnie pojedynki toczył w organizacji MMA VIP. Podczas 3 edycji w Częstochowie był naprawdę bliski upragnionego drugiego zwycięstwa w zawodowej karierze. To była jedna z najlepszych dyspozycji potężnego ”Lwa” w mieszanych sztukach walki. Miał nawet Marka Molaka na deskach. Wydawało się, że po kolejnych ciosach zobaczymy nokaut. Dariusz niespodziewanie w parterze poszedł po technikę kończącą. Nie była ona dobrze zapięta, a Molak wykorzystał okazję i wprowadził parę mocnych ciosów, po których ”Daro Lew” odpłynął.

Daro Lew proponuje Nitro pomoc!

Tak to prawda! Dariusz Kaźmierczuk na twitterze postanowił zaproponować Sergiuszowi Górskiemu pomoc w treningach. ”Daro Lew” jest przekonany, że mogłoby to dużo zmienić w przypadku jego kolejnego pojedynku. Przypomnijmy, że Górski stoczył w FAME MMA dwa pojedynki, a ostatni przegrał przed czasem z popularnym ”Xayoo”.

Nitozyniak czy Mlekozyniak not matters pomogę ci w przygotowaniach ,i zrobimy im jeszcze surprise ,tylko posłuchaj się Lwa ,a będziesz wielki it will happen Łaaasas

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski reaguje na krytykę w stronę Materli: Darujcie sobie swoje drwiny! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski (17-7) postanowił zareagować w mediach społecznościowych na krytykę, która spadła na jego ostatniego przeciwnika. Mowa oczywiście o byłym mistrzu KSW w wadze średniej – Michale Materli (31-8), który zmierzył się z Pudzianowskim w walce wieczoru 70 edycji w Łodzi.

Mateusz Masternak krytykuje gale freakowe i przyznaje: Gdyby zamiast tego kupili PPV na moją walkę…

Polski pięściarz Mateusz Masternak najwyraźniej nie jest fanem rosnących w Polsce ostatnio jak grzyby po deszczu gal freakowych. “Master” odniósł zainteresowanie freakami do swoich walk i przedstawił, co by się stało, gdyby to fani kupowali PPV na jego walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis