MMA PLLew KazimierczukDaro Lew pewny siebie przed MMA VIP 3: Ty się dobrze nie umiesz wysrać, a do klatki chcesz wyjść!

Daro Lew pewny siebie przed MMA VIP 3: Ty się dobrze nie umiesz wysrać, a do klatki chcesz wyjść!

Dariusz Kaźmierczuk jeszcze tak pewny swego nie był chyba nigdy! Podczas drugiej konferencji prasowej MMA VIP 3 nie brakowało następnych zapowiedzi i mocnych słów. ”Daro Lew” jest przekonany, że dwudziestego dziewiątego października w Częstochowie zdemoluje debiutującego Marka Molaka.

”Daro Lew” na dużej związał się z organizacją Marcina Najmana. Dariusz ostatni pojedynek stoczył w Częstochowie, gdzie musiał uznać wyższość Szymona ”Taxi Złotówy” Września.

Daro Lew zapowiada: Dostaniesz wpi**dol!

Podczas drugiej konferencji prasowej przed MMA VIP 3 nie zabrakło maski lwa. Dariusz Kaźmierczuk tak pewny swego nie był jeszcze chyba przed żadną walką. Nie brakowało mocnych słów.

Także antylopa nie śmiej się, bo dostaniesz wpi**dol i tak to się dla Ciebie skończy. Ty się dobrze nie umiesz wysrać, a Ty chcesz dopiero do klatki wyjść.

Molak to aktor, który znany jest przede wszystkim z roli Huberta w serialu ”Barwy Szczęścia”. Wystąpił również w 2020 roku w filmie Asymetria. 30-latek miał już w przeszłości styczność ze sportami uderzanymi, co pokazał na swoim profilu na Instagramie.

Warto zaznaczyć, że jeszcze nie tak dawno doszło też do konfrontacji słownej. Sami zobaczcie.

Zobacz także:

”Szczena” zaprezentował formę na konferencji prasowej! Najman: Rysiek zrobił formę, a ja jeszcze bez! Rychu sprawi niespodziankę?

Doszło do następnego face to face! Marcin Najman już dwudziestego dziewiątego października ponownie powraca ze sportowej emerytury. ”El Testosteron” w walce wieczoru MMA VIP 3 w Częstochowie zmierzy się z Ryszardem Dąbrowskim.

Mogła być mocna walka Szpilki w Anglii? Pojawiło się zapytanie!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) otrzymał ostatnio zapytanie o powrót na ring. Rywalem Polaka miałby być Alen Babic (8-0 8 KO). Walka miałaby odbyć się 30 października w Londynie.