MMA PLDaro LewDaro Lew nie odpuszcza i dalej nawołuje do walki z Ibrahimoviciem! Polski piłkarz mocno odpowiada!

Daro Lew nie odpuszcza i dalej nawołuje do walki z Ibrahimoviciem! Polski piłkarz mocno odpowiada!

Dariusz Kaźmierczuk już w przeszłości wspominał wielokrotnie, że chciałby zmierzyć się z  bardzo znanym piłkarzem –  Zlatanem Ibrahimoviciem. ”Daro Lew” nie ukrywał, że jest wściekły na reprezentanta Szwecji. Freak fighter ponownie w mediach społecznościowych nawołuje do tego starcia. Na wpis Dariusza postanowił odpowiedzieć polski piłkarz. 

Lew

Dariusz w ostatnim czasie podkręcił tempo i widzieliśmy sporo pojedynków w freakowych organizacjach. Warto zaznaczyć, że ”Daro Lew” odnotował upragnione drugie zawodowe zwycięstwo. Nie było łatwo, ale ostatecznie na gali High League 6 wypunktował Kacpra ”Ludwiczka” Bociańskiego. Było też drugie zwycięstwo zaś w organizacji FAME MMA. Dariusz podczas 18 edycji jednogłośną decyzją sędziów pokonał Natana Marconia. 

W ostatnim czasie ”Daro Lew” również mocno wypowiada się o swoim byłym rywalu – ”Filipku”. Dariusz ma nadzieje, że w przyszłości dojdzie do ich rewanżowego starcia. 

Daro Lew nie odpuszcza!

Dariusz Kaźmierczuk ponownie w mediach społecznościowych nawołuje do potencjalnej walki z piłkarzem Zlatanem Ibrahimoviciem.

Co ciekawe na wpis ”Daro Lwa” postanowił mocno odpowiedzieć polski piłkarz – Łukasz Gikiewicz.

49-latek swój ostatni pojedynek odnotował pod koniec lipca na gali FAME Friday Arena 1 we Wrocławiu. Dariusz zmierzył się z byłym piłkarzem – Piotrem Świerczewskim. Walka zakończyła się już po pierwszej rundzie. Dariusz nie był w stanie wyjść do drugiej odsłony z powodu kontuzji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis