MMA PLFAME MMADaro Lew chce walki z… Alanem Kwiecińskim! Filipek wypomina mu porażkę z Najmanem, a Lew próbował go zjeść merytoryką!

Daro Lew chce walki z… Alanem Kwiecińskim! Filipek wypomina mu porażkę z Najmanem, a Lew próbował go zjeść merytoryką!

Prawie niepokonany w zawodowych startach (rekord 2-11) Daro Lew chce walki z… Alenem Kwiecińskim! Powodem, dla którego rzucił on Alanikowi wyzwanie była jego porażka z Dawidem Załęckim na High League 3 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Daro Lew

Tam Kwieciński już w pierwszej rundzie trzykrotnie padł na matę klatki i przegrał z tatą Denisa przed czasem.

Po tej – kolejnej już – porażce, swoje usługi w postaci konfrontacji umiejętności w sportach walki rzucił Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk.

Lew zaproponował taką walkę używając twittera:

“Alan Kwieciński synu Najmana jak to , mówią w internecie idź odpocznij ,a później pomyśl bo ja czekam jakby co to możemy się LAĆ ! Lewjestgrożny”

Odpowiedzi na ten powyższy wpis udzielił także raper Filipek, z którym Daro Lew także dąży do konfrontacji w klatce. Od tygodni wyzywa on Filipka nazywając go “Pasikonikiem”.

I Filipek właśnie wypomniał Lwu jego porażkę z Marcinem Najmanem, którą poniósł na jednej z gal FAME MMA. Po tej uwadze Lew próbował zjeść merytorycznie Filipka:

“Zobacz sobie walkę o później pierdol dalej te głupoty !tam było z 5uderzen w tył głowy ja nie chcę już do tego wracać ,a ty dostaniesz bardziej niż Antylopa ! Obiecuję ci to.”

“Już napisałem do pana Rozpary jak mi fame nie da walki z tobą to będą mnie mieć na sumieniu bo i tak ci wpierdole!”

Akcję kończącą walkę Najman vs Daro Lew możecie zobaczyć poniżej. Czy wg Was te ciosy Najmana były w tył głowy i były nielegalne?

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski o sytuacji na High League 3: Muszą nauczyć się od KSW jak załatwia się takie sprawy! Widzieliście?

Komentator MMA, analityk sportów walki, były zawodnik i tancerz, obecny konferansjer i wierny kibic Legii Warszawa – Łukasz “Juras” Jurkowski przedstawił swój punkt widzenia odnoszący się do sytuacji, która miała miejsce na gali High League 3.

Marcin Najman komentuje awanturę na High League 3! ”El Testosteron” uderza w Boxdela! Co wy na to?

Marcin Najman skomentował awanturę, która miała miejsce na High League 3 w Ergo Arenie. Malik Montana pojawił się w klatce i ogłosił, że walka Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem zostaje odwołana. Pojedynek odbędzie się już niebawem i będzie to rekompensata dla fanów, którzy byli zawiedzeni całą sytuacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis