MMA PLArchiwumKSWDarko Stosic ma odważny plan przed walką wieczoru KSW 87! Jego rywal powinien mocno się obawiać!

Darko Stosic ma odważny plan przed walką wieczoru KSW 87! Jego rywal powinien mocno się obawiać!

Darko Stosic to jeden z bohaterów walki wieczoru nadchodzącej gali KSW 87, która już w najbliższy weekend odbędzie się w Trzyńcu w Czecach. 31-letni Serb ma odważny plan przed nadchodzącą walką.

Darko Stosic ma odważny plan przed walką wieczoru KSW 87

Przypominamy, że Stosic w walce wieczoru całego wydarzenia zmierzy się z przedstawicielem miejscowej publiczności – Michalem Martinkiem. Pojedynek ten może wyłonić poważnego kandydata do walki o mistrzowski pas wagi ciężkiej, który nieustannie w KSW dzierży Phil De Fries.

Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl i ticketmaster.cz

Darko Stosic ma odważny plan przed walką wieczoru KSW 87!

Stosic w wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie Federacji KSW przyznał, że zamierza nadchodzące starcie zakończyć najszybciej, jak to będzie możliwe:

“Stoczyłem sześć walk w KSW, zanotowałem cztery nokauty. Za ostatnie dwa starcia otrzymałem bonus za nokaut wieczoru i mam nadzieję, że podtrzymam tę serię. To ja będę dyktował warunki w klatce. Spróbuję skrócić dystans i wykonać swoją robotę. Chcę skończyć tę walkę jak najszybciej.”

Jednocześnie Serb nie ukrywa, że ma wielki szacunek do swojego najbliższego przeciwnika:

“Martínek to dobry zawodnik, dobrze porusza się w klatce i to jest jego atutem. Myślę, że fanom spodoba się to zestawienie. Michal nie ma takiej nokautującej siły ciosu jak ja i nigdy nie mierzył się z takim zawodnikiem jak ja. Myślę, że czeka go bardzo trudna walka.”

A Wy na którego zawodnika stawiacie w tym pojedynku?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis