MMA PLArtur SzpilkaDariusz Michalczewski wyśmiał Szpilkę! ”Tiger” stwierdził, że ”Szpila” przegrałby z… kobietą!

Dariusz Michalczewski wyśmiał Szpilkę! ”Tiger” stwierdził, że ”Szpila” przegrałby z… kobietą!

Foto: facebook KnockOut Promotions

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) pojawił się wczoraj w ”Kanale Sportowym”. Były mistrz świata w boksie ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Arturze Szpilce (24-5, 16 KO). ”Tiger” nigdy nie przepadał za pięściarzem z Wieliczki.

Dariusz Michalczewski ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Polak jest byłym mistrzem federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej. Talent Dariusza był widoczny już, gdy zyskał miano mistrza Europy amatorów. Warto dodać, że Michalczewski był niepokonany bokserem przez 12-lat.

Dariusz swoje największe osiągnięcia zdobywał podpisując kontrakt z Universum Box-Promotion. Michalczewski pierwszy tytuł zdobył w 1994 roku pokonując na punkty Leonzera Barbera. W grudniu w Hamburgu znokautował zaś Nestorema Giovannini zdobywając pas WBO w kategorii junior ciężkiej.

Michalczewski o Szpilce: On pada po każdym ciosie!

Dariusz Michalczewski znów w mocnych słowach wypowiedział się o Arturze Szpilce (24-5, 16 KO). ”Tiger” tym razem stwierdził, że ”Szpila” przegrałby z kobietą.

Szpilka? Co ja mam się o nim wypowiadać. Co on sobą prezentuje. On pada po każdym ciosie. Agnieszka Rylik by go znokautowała

Cały program poniżej:

Zobacz także:

Dziwaczne freaki nie tylko w Polsce! 60 letni aktor pobił rosyjskiego polityka w Moskwie! [WIDEO] Widzieliście?

Tak to dzieje się naprawdę! Nie tylko w Polsce dochodzi do dziwacznych freaków/walk celebrytów. Dokładnie w Moskwie odbył się pojedynek na zasadach mieszanych sztuk walki pomiędzy rosyjskim politykiem, a popularnym aktorem. Co ciekawe walka zakończyła się po całym dystansie.

Adam Kownacki tak szczupły nigdy nie był! Jest forma na rewanż z Heleniusem! Będzie zwycięstwo?

Już w najbliższy weekend w MGM Grand Garden Arenie odbędzie się gala bokserska z walką wieczoru w postaci starcia Tyson Fury vs Deontay Wilder 3. Na tej gali swój pojedynek stoczy także Adam Kownacki.