MMA PLArtur SzpilkaDariusz Michalczewski ostro po przegranej Szpilki: Wzrasta ryzyko, że stanie się kaleką!

Dariusz Michalczewski ostro po przegranej Szpilki: Wzrasta ryzyko, że stanie się kaleką!

Foto: facebook KnockOut Promotions

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) w rozmowie z TVP Sport w mocnych słowach wypowiedział się o ostatnim pojedynku Artura Szpilki (24-5, 16 KO). Były mistrz świata uważa, że ”Szpila” powinien zakończyć karierę sportową.

Dariusz Michalczewski ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Polak jest byłym mistrzem federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej. Talent Dariusza był widoczny już, gdy zyskał miano mistrza Europy amatorów. Warto dodać, że Michalczewski był niepokonany bokserem przez 12-lat.

Michalczewski ostro o przegranej Szpilki!

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) w rozmowie z TVP Sport wypowiedział się o ostatniej walce Artura Szpilki (24-5, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Warto zaznaczyć, że ”Tiger” już w przeszłości nie szczędził mocnych słów w kierunku ”Szpili”.

On jest niereformowalny. Co walka, to leży na deskach. To jest aż przykre… Widać, że jest już mocno naruszony i z każdą kolejną walką wzrasta ryzyko, że stanie się kaleką. Uważam, że lekarz, który wyda mu zgodę na kolejną walkę, będzie przestępcą.

Ponadto Dariusz skrytykował Szpilkę za zachowanie przed walką. Chodzi o wykłócanie się odnośnie tego kto wyjdzie pierwszy do ringu. Michalczewski zapewnia, że taka osoba nie ma szans na odniesienie dużego sukcesu.

Zobacz także:

Tłumy kibiców przywitały Artura Szpilkę po walce! Pojawiły się race i okrzyki!  [WIDEO] Zaskoczeni?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w ciężkich chwilach może również liczyć na liczne wsparcie swoich kibiców. Tak było, gdy ”Szpila” wracał do domu po wczorajszym starciu z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO).

Jest nagranie zaraz po walce! Artur Szpilka prowadzony do narożnika! [WIDEO] Oglądaliście?

Pojawiło się nagranie zza kulis gali Knockout Boxing Night 15. Artur Szpilka (24-5, 16 KO) po ciężkim nokaucie zmierza do narożnika. Może jednak liczyć na wsparcie swojej narzeczonej Kamili Wybrańczyk, która jest z nim w ciężkich chwilach.