MMA PLDaniel SkibińskiDaniel Skibiński zawalczy na UAE Warriors! Jego rywal jest rozpędzony sześcioma wygranymi z rzędu

Daniel Skibiński zawalczy na UAE Warriors! Jego rywal jest rozpędzony sześcioma wygranymi z rzędu

Foto: Babilon MMA

Jeden z najlepszych polskich półśrednich Daniel Skibiński zawalczy na gali UAE Warriors w Abu Zabi! Polak będzie bohaterem starcia, które zagwarantuje w przyszłości walkę o pas mistrzowski tej organizacji!

“Skiba” najbliższą walkę stoczy już 19 czerwca. Informację o jego pojedynku podał portal sportowefakty.wp.pl.

Daniel Skibiński zawalczy na UAE Warriors! Jego rywal jest rozpędzony sześcioma wygranymi z rzędu

Rywalem Polaka będzie rozpędzony sześcioma wiktoriami z rzędu Hiszpan Acoidan Duque. Zawodnik ten ostatnią porażkę w zawodowym MMA poniósł w 2013 roku, ale zaznaczyć trzeba, że miał tez trzyipółroczną przerwę między występami. Swoje ostatnie walki toczył w 2020 roku.

Skibiński także jest rozpędzony serią wygranych i jest to jeszcze efektowniejsza seria. Polak wygrał jedenaście kolejnych pojedynków, ostatnią wiktorię odnosząc na gali EFM Show 1, gdzie w pierwszej rundzie znokautował Johna Sheila.

“Skiba” walczy o angaż w organizacji UFC, do którego zbliża się wielkimi krokami.

Zobacz także:

Mateusz Murański przed FEN 34: Nie pozostawię werdyktu sędziom, ponieważ po ostatniej walce przestałem im ufać! Zgadzacie się z tą opinią?

Mateusz Murański, który nieoczekiwanie znalazł się w rozpisce piątkowej gali FEN 34 zapowiada zwycięstwo przed czasem nad youtuberem Epic Cheat Mealem, z którym ostatecznie ma skrzyżować rękawice w klatce drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34! Zaskoczeni?

Duet komentatorski – Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34. Głównym powodem decyzji komentatorów jest zbyt duża liczba “freaków” na gali.

Jak oglądać FEN 34 PPV w Internecie?

Już w piątek 28 maja odbędzie się gala FEN 34. Będzie to wydarzenie, które połączy zarówno walki stricte sportowe jak i freak fighty.