MMA PLDaniel SkibińskiDaniel Skibiński wraca do klatki! Będzie to walka poza granicami kraju!

Daniel Skibiński wraca do klatki! Będzie to walka poza granicami kraju!

Daniel Skibiński wraca do klatki! Zawodnik, trenujący na co dzień w Ankos MMA Poznań zawalczy na gali UAE Warriors.

Daniel Skibiński (17-5) to były mistrz wagi półśredniej organizacji Babilon MMA. Poznaniak jest niepokonany od 2016 roku, co daje serię 10 zwycięstw z rzędu! Po rozstaniu z Babilonem na początku 2021 roku, “Skiba” podpisał kontrakt z organizacją EFM SHOW dla której stoczył już jeden pojedynek. Podczas gali EFM SHOW 1 w pierwszej rundzie ubił ciosami Johna Michaela Sheila. 30-latek nie ukrywa, że jego celem jest organizacja UFC – do której już od dłuższego czasu stara się dołączyć. Skibiński pokonywał w przeszłości takich rywali jak m.in. Davy Gallon czy Paweł Pawlak.

Daniel Skibiński zawalczy na gali UAE Warriors!

Daniel Skibiński podpisał kontrakt z organizacją UAE Warriors! Zawodnik Ankosu MMA wystąpi na gali, która odbędzie się 19 czerwca. Pojedynek będzie miał status walki o miano pretendenta do pasa organizacji UAE Warriors w wadze półśredniej. Walkę potwierdziła na Twitterze agencja menedżerska zawodnika – MMA Cartel.

W wywiadzie z Arturem Mazurem dla WP Sportowe Fakty o walce wypowiedział się sam zawodnik.

Cieszę się, że zagraniczna organizacja doceniła moją osobę. Sam fakt, że w debiucie zawalczę o status pretendenta do pasa, wiele dla mnie znaczy. Jeszcze bardziej cieszę się z doboru przeciwnika. W tym momencie nie mogę zdradzić jego nazwiska, ale mogę powiedzieć, że ma dobry rekord i serię zwycięstw za sobą – powiedział Skibiński.

Zobacz także:

Popularny strongman zadebiutuje w FAME MMA? Mówi się o walce z Popkiem!

To będzie nowy nabytek organizacji FAME MMA? Michał ”Boxdel” Baron w rozmowie z Real Pharm zdradził, że najprawdopodobniej są prowadzone negocjacje z Krzysztofem Radzikowskim. Wspomina się też już o potencjalnym rywalu w debiucie!

Oleksiejczuk ostro o Kwiecińskim: Nie pozwolę żeby taka ciota obrażała mojego trenera!

Cezary Oleksiejczuk (6-2) nie zamierza wysłuchiwać takich słów i proponuje Alanowi Kwiecińkiemu walkę na Fight Exclusive Night. Podopieczny Mirosława Oknińskiego jest również otwarty na starcie w formule K-1.

Wasilewski wyśmiał zachowanie Don Kasjo: Byłoby to haniebne zaniedbanie nie wyjaśnić rozstrzygnięcia…

Nie wszyscy są fanami zachowania Kasjusza Życińskiego po walce. Głównie chodzi tutaj o składane protesty. Na twitterze jego zachowanie wyśmiał znany promotor bokserski – Andrzej Wasilewski.