MMA PLBabilon MMADaniel Rutkowski znowu wystąpi w boksie! Znamy szczegóły walki mistrza Babilon MMA i FEN!

Daniel Rutkowski znowu wystąpi w boksie! Znamy szczegóły walki mistrza Babilon MMA i FEN!

Foto: Instagram/ Babilon Promotions

Mistrz dwóch organizacji mieszanych sztuk walki Babilon MMA i FEN – Daniel Rutkowski znowu wystąpi w boksie! Podczas weekendowej gali bokserskiej Babilon Promotions poznaliśmy szczegóły kolejnej walki “Rutka” w ringu.

Rutkowskiego czeka druga walka w boksie. W swoim debiucie w tej formule pokazał się ze świetnej strony, mimo tego, że przegrał decyzją sędziów z Przemysławem Runowskim.

Co natomiast czeka Rutkowskiego w kolejnej walce w boksie?

Daniel Rutkowski znowu wystąpi w boksie! Znamy szczegóły walki mistrza Babilon MMA i FEN!

Daniel Rutkowski swoją drugą walkę w boksie stoczy 26 lutego. Jego rywalem będzie perspektywiczny Kubańczyk Evander Rivera legitymujący się rekordem 1-0.

Starcie to zostało już oficjalnie potwierdzone przez organizatorów:

“Mistrz Babilon MMA i FEN w wadze piórkowej 26 lutego wraca na ring! 🥊 W swojej drugiej walce bokserskiej Daniel Rutkowski zmierzy się z utalentowanym Kubańczykiem Evanderem Riverą (1-0, 1 KO) 🇨🇺 Ten pojedynek już za miesiąc na kolejnej gali boksu grupy Babilon Promotion.”

Na kogo stawiacie w tej walce? Czy według Was Daniel Rutkowski już w drugiej walce sięgnie po pierwszą wiktorię w boksie?

Zobacz także:

Paige VanZant przed debiutem w BKFC: Trenerzy patrzą na mnie i mówią, że jestem dobra

Paige VanZant jest kilka dni przed debiutem w organizacji BKFC, gdzie będzie walczyć na gołe pięści. Amerykanka opowiedziała o swoich przygotowaniach oraz głodzie rywalizacji.

Krzysztof Stanowski i Marcin Najman zakopali topór wojenny. Wszystko dla WOŚP!

Znany dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski i były pięściarz Marcin Najman zakopali topór wojenny. Dwie postacie, dzięki którym w internecie powstało mnóstwo memów i którzy kreowali się na wrogów medialnych ostatecznie… się pogodzili!