MMA PLBabilon MMADaniel Rutkowski wraca do boksu! Mistrz FEN i Babilon MMA podał datę kolejnej walki!

Daniel Rutkowski wraca do boksu! Mistrz FEN i Babilon MMA podał datę kolejnej walki!

Foto: Facebook/ Daniel Rutkowski

Mistrz wagi piórkowej organizacji FEN i Babilon MMA Daniel Rutkowski wraca do boksu! “Rutek” w rozmowie z portalem polsatsport.pl podał datę swojego kolejnego występu w boksie. W ringu zobaczymy go już niedługo!

Daniel Rutkowski jest świeżo po zwycięstwie nad Adrianem Zielińskim, po które sięgnął na gali FEN 31. Radomianin wygrał tamto starcie decyzją sędziów po fenomenalnym występie.

Po tej wiktorii w sieci pojawiła się inicjatywa, by zestawić Rutkowskiego z niepokonanym mistrzem wagi piórkowej KSW – Salahdinem Parnassem, ale Federacja KSW na Francuza ma inny plan.

Według oficjalnej już wiadomości, Parnasse na gali KSW 58 zmierzy się z Danielem Torresem. Co w takim razie z Danielem Rutkowskim?

Daniel Rutkowski wraca do boksu! Mistrz FEN i Babilon MMA podał datę kolejnej walki!

“Rutek” potwierdził powrót do ringu. W rozmowie z Igorem Marczakiem zapowiedział swoją drugą zawodową walkę w boksie. W pierwszej walce w tej formule, Rutkowski przegrał decyzją sędziów z Przemysławem Runowskim, ale jako zawodnik MMA pozostawił po sobie świetne wrażenie.

“Cieszę się bardzo z tego, co zrobiłem. Walczyłem w boksie z jednym z najlepszych polskich pięściarzy. Walka w MMA, obrona dwóch pasów i widać było, że zrobiłem ogromny progres. Szkoda, że pandemia pokrzyżowała dużo planów, ale ja jestem szczęśliwy.

Są rozmowy, jest data – 26 lutego. Wracam i szykuje się na kolejnego rywala.”

Cała rozmowa portalu polsatsport.pl z Danielem Rutkowskim do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Jan Błachowicz vs. Israel Adesanya na UFC 259

Superwalka dwóch mistrzów odbędzie się 6 marca na gali UFC 259. W oktagonie mają spotkać się wtedy Jan Błachowicz (27-8) i Israel Adesanya (20-0).

Okniński ostro o Lewandowskim! Widzieliście?

Mirosław Okniński w mocnych słowach o Martinie Lewandowskim. Już widzieliście wpis Trenera?