MMA PLNajnowszeDaniel RutkowskiDaniel Rutkowski przed XTB KSW 77: Wszyscy na ten pojedynek czekają

Daniel Rutkowski przed XTB KSW 77: Wszyscy na ten pojedynek czekają

Daniel Rutkowski tuż przed galą XTB KSW 77 wypowiedział się na temat pojedynku, który stoczy już 17 grudnia w Arenie Gliwice. Rywalem “Rutka” będzie Lom-Ali Eskiev. Starcie to może wyłonić najbliższego pretendenta do tytułu mistrzowskiego wagi piórkowej Federacji KSW.

Daniel Rutkowski

Gala XTB KSW 77 jest już wyprzedana. Bilety na XTB KSW 78 w sprzedaży na eBilet.pl #Gliwice

Rutkowski w wywiadzie, który został opublikowany na oficjalnej stronie Federacji KSW ma nadzieję, że nadchodząca konfrontacja z jego udziałem przyniesie odpowiedź na pytanie o to, który zawodnik jest najlepszym zapaśnikiem w kategorii piórkowej KSW.

Daniel Rutkowski chce zapaśniczo zdominować zapaśnika

“Liczę, że pokażemy to w klatce, że pokażemy to, co jest najpiękniejsze, czyli dwóch mocnych, równorzędnych zapaśników wyjaśni, który jest lepszy. Ja jestem zapaśnikiem, on jest zapaśnikiem, więc wisienką na torcie byłoby zapaśnika nieco zdominować w zapasach. Jakbyśmy pokazali kocioł zapaśniczy, to myślę, że wielu kibiców, którzy są przeciwko takim walkom, zmieniłoby zdanie.

Wszyscy na ten pojedynek czekają. Wszyscy chcą dwóch najlepszych zapaśników z kategorii 66 kilogramów zweryfikować. Zobaczymy, kto jest lepszym zapaśnikiem w naszej kategorii.”

A Wy na kogo stawiacie w walce Rutkowski vs Eskiev?

Zobacz także:

Damian Janikowski o Murańskim: Zrobił na mnie dziwne wrażenie! Zaczął mi wymieniać ludzi… Co wy na to?

Damian Janikowski wczoraj pojawił się na programie ”rundki”, gdzie doszło do jego konfrontacji słownej z Mateuszem Kubiszynem. Medalista olimpijski dziesiątego grudnia w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Janikowski podczas programu został zapytany o rodzinę Murańskich. Damian zdradził, że miał szansę ich poznać na planie ”Asymetria”.

Okniński o ostatniej walce syna: Adam wygrywając z Kornikiem, a był tego bliski… Zgadzacie się?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych postanowił obszernie wypowiedzieć się o ostatnim starcie syna. Adam wystąpił na ostatniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Adam Okniński wrócił do klatki po dłuższej przerwie i ostatecznie zmierzył się z byłym mistrzem KSW – Arturem ”Kornikiem” Sowińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis