MMA PLACADaniel Omielańczuk zawalczy o pas ACA! Jest oficjalne potwierdzenie!

Daniel Omielańczuk zawalczy o pas ACA! Jest oficjalne potwierdzenie!

Daniel Omielańczuk zawalczy o pas wagi ciężkiej organizacji ACA! Polak doczekał się zatem starcia o najwyższy laur królewskiej dywizji swojej nowej organizacji.

Omielańczuk zawalczy o pas ACA

Omielańczuk związał się z ACA tuż po rozstaniu z największą organizacją MMA na świecie – UFC. W szeregach rosyjskiej organizacji mieszanych sztuk walki notuje rekord 4-1 z aktualną serią trzech wygranych z rzędu.

Daniel Omielańczuk zawalczy o pas ACA

Polak był telefonicznym gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie w studiu zasiadł dyrektor ACA na Europę Baysangur Edelbiev.

Panowie oficjalnie potwierdzili, że najbliższe starcie Daniela Omielańczuka w ACA będzie miało status walki mistrzowskiej. Polak skrzyżuje rękawice z aktualnym czempionem ACA Mukhamadem Vakhaevem (8-4-1), który jest rozpędzony sześcioma wygranymi z rzędu.

Data i miejsce rywalizacji nie jest jeszcze znane. Baysangur Edelbiev potwierdził jednak, że niedługo fani wszystkiego się dowiedzą. Dyrektor ACA na Europę zapowiedział także zorganizowanie dwóch gal w roku 2020 na naszym kontynencie. Jedna z nich odbędzie się w Polsce.

Nie wiadomo jednak czy to własnie na tej gali dojdzie do ciekawie zapowiadającego się starcia Vakhaev vs. Omielańczuk.

Więcej informacji na temat organizacji ACA możecie znaleźć w ostatnim odcinku magazynu Oktagon Live:

Zobacz także:

Daniel Omielańczuk, Krzysztof Jotko, Daniel Skibiński nowymi liderami swoich kategorii! Aktualizacja rankingu PL.

Po bardzo długiej przerwie przedstawiamy aktualizację rankingu polskich zawodników MMA. W tym czasie doszło do znaczących przetasowań, są nowi liderzy oraz wiele świeżych twarzy. Jeśli waszym zdaniem ktoś powinien zostać uwzględniony w rankingu to zapraszamy do kontaktu. Tradycyjnie zaczynamy od królewskiej kategorii wagowej.

Pudzianowski w FEN: Znam rywala, z którym będę się bił.

Krystian Pudzianowski już niedługo zadebiutuje w organizacji FEN. Początkujący zawodnik mieszanych sztuk walki potwierdził, że zna przeciwnika, z którym zmierzy się w klatce Fight Exclusive Night.

Świetna wiadomość. Cena PPV za FEN 28 również niższa!

Cena za subskrypcję PPV kolejnej polskiej gali MMA będzie niższa. Poznaliśmy bowiem opłatę za galę FEN 28.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis