MMA PLACADaniel Omielańczuk zawalczy o pas ACA! Jest oficjalne potwierdzenie!

Daniel Omielańczuk zawalczy o pas ACA! Jest oficjalne potwierdzenie!

Daniel Omielańczuk zawalczy o pas wagi ciężkiej organizacji ACA! Polak doczekał się zatem starcia o najwyższy laur królewskiej dywizji swojej nowej organizacji.

Omielańczuk związał się z ACA tuż po rozstaniu z największą organizacją MMA na świecie – UFC. W szeregach rosyjskiej organizacji mieszanych sztuk walki notuje rekord 4-1 z aktualną serią trzech wygranych z rzędu.

Daniel Omielańczuk zawalczy o pas ACA

Polak był telefonicznym gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie w studiu zasiadł dyrektor ACA na Europę Baysangur Edelbiev.

Panowie oficjalnie potwierdzili, że najbliższe starcie Daniela Omielańczuka w ACA będzie miało status walki mistrzowskiej. Polak skrzyżuje rękawice z aktualnym czempionem ACA Mukhamadem Vakhaevem (8-4-1), który jest rozpędzony sześcioma wygranymi z rzędu.

Data i miejsce rywalizacji nie jest jeszcze znane. Baysangur Edelbiev potwierdził jednak, że niedługo fani wszystkiego się dowiedzą. Dyrektor ACA na Europę zapowiedział także zorganizowanie dwóch gal w roku 2020 na naszym kontynencie. Jedna z nich odbędzie się w Polsce.

Nie wiadomo jednak czy to własnie na tej gali dojdzie do ciekawie zapowiadającego się starcia Vakhaev vs. Omielańczuk.

Więcej informacji na temat organizacji ACA możecie znaleźć w ostatnim odcinku magazynu Oktagon Live:

Zobacz także:

Daniel Omielańczuk, Krzysztof Jotko, Daniel Skibiński nowymi liderami swoich kategorii! Aktualizacja rankingu PL.

Po bardzo długiej przerwie przedstawiamy aktualizację rankingu polskich zawodników MMA. W tym czasie doszło do znaczących przetasowań, są nowi liderzy oraz wiele świeżych twarzy. Jeśli waszym zdaniem ktoś powinien zostać uwzględniony w rankingu to zapraszamy do kontaktu. Tradycyjnie zaczynamy od królewskiej kategorii wagowej.

Pudzianowski w FEN: Znam rywala, z którym będę się bił.

Krystian Pudzianowski już niedługo zadebiutuje w organizacji FEN. Początkujący zawodnik mieszanych sztuk walki potwierdził, że zna przeciwnika, z którym zmierzy się w klatce Fight Exclusive Night.

Świetna wiadomość. Cena PPV za FEN 28 również niższa!

Cena za subskrypcję PPV kolejnej polskiej gali MMA będzie niższa. Poznaliśmy bowiem opłatę za galę FEN 28.