MMA PLDaniel OmielańczukDaniel Omielańczuk wystąpi we freaku i walce z kilkoma przeciwnikami naraz? Wymowny wpis zawodnika!

Daniel Omielańczuk wystąpi we freaku i walce z kilkoma przeciwnikami naraz? Wymowny wpis zawodnika!

Czy Daniel Omielańczuk wystąpi we freaku i będzie kolejnym zawodnikiem MMA, który stanie do niecodziennej rywalizacji? Sam w licznych wywiadach zapowiadał, że chciałby skonfrontować się z kilkoma rywalami naraz. Teraz może być okazja, by to życzenie spełnić!

Daniel Omielańczuk wystąpi we freaku
Foto: Facebook/ Daniel Omielańczuk

Daniel Omielańczuk to jeden z czołowych zawodników wagi ciężkiej w Polsce. Były zawodnik UFC w swojej ostatniej walce próbował zdobyć pas mistrzowski wagi ciężkiej organizacji ACA, ale poległ po ciosach Tony’ego Johnsona. Możliwe, że teraz skonfrontuje się z kilkoma rywalami naraz!

Jak to możliwe?

Daniel Omielańczuk wystąpi we freaku i walce z kilkoma przeciwnikami naraz? Wymowny wpis zawodnika!

Otóż, Daniel Omielańczuk zamieścił w mediach społecznościowych taką oto tajemniczą grafikę:

Niezorientowanym czytelnikom nie mówi ona zbyt wiele. Jednakże, jeśli zaczniemy szukać podpowiedzi, to dowiemy się, że podobną grafikę wrzucił na swoje media społecznościowe… Malik Montana. Twórca muzyki rozrywkowej zamierza bowiem wystartować z własną organizacją freak fightową i możliwe, że Daniel Omielańczuk będzie jednym z pierwszych nazwisk ogłoszonych na tę tajemniczą imprezę:

A Wy jak myślicie – czy nasze rozumowanie jest prawidłowe? Czy zobaczymy Daniela Omielańczuka w walce z dwoma/trzema rywalami naraz?

Zobacz także:

Kim jest Patryk ”Kizo” Woziński? Przeciwnik Popka na FAME MMA 9!

Czas na przedstawienie bohaterów walki wieczoru zbliżającej się gali FAME MMA 9, która odbędzie się szóstego marca. Będzie to starcie popularnych raperów. Popek Monster (4-4) w drugim pojedynku w freakowej organizacji zmierzy się z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim (0-1). Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest ”Król Albanii”.

”Zadyma” wygrywa turniej GROMDA 4! Zrobił na was wrażenie?

Tomasz “Zadyma” Gromadzki pokonał Pawła “Byka” Strzelczyka w finale turnieju na GROMDA 4. Rywal po drugiej rundzie nie był w stanie kontynuować pojedynku na skutek kontuzji ręki.

Mateusz Gamrot poznał kolejnego rywala w UFC! To będzie ciężka przeprawa!

Mateusz Gamrot (17-1) doczekał się! Reprezentant Czerwonego Smoka najbliższy pojedynek ma stoczyć dziesiątego kwietnia. Przed byłym podwójnym mistrzem KSW będzie niemałe wyzwanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis