MMA PLDaniel OmielańczukDaniel Omielańczuk wypowiedział się po kontrowersyjnym werdykcie na KSW 75. “Juras” i “Szpila” biją brawo!

Daniel Omielańczuk wypowiedział się po kontrowersyjnym werdykcie na KSW 75. “Juras” i “Szpila” biją brawo!

Daniel Omielańczuk wypowiedział się w mediach społecznościowych po kontrowersyjnym werdykcie na minionej – piątkowej – gali KSW 75 w Nowym Sączu.

Daniel Omielańczuk

Tam warszawianin pokonał niejednogłośnie na punkty Michala Martinika, choć werdykt sędziów w tej walce przyniósł mnóstwo wątpliwości i wg wielu obserwatorów, Polak tej walki zwyczajnie nie wygrał.

Wyraźne niezadowolenie z werdyktu sędziów po tej walce pokazał także jeden z właścicieli KSW Maciej Kawulski. Jeden z wpisów szefa polskiego giganta poniżej:

Daniel Omielańczuk wypowiedział się po kontrowersyjnym werdykcie na KSW 75

Sam Omielańczuk ma pomysł na to, jak wyjść cało z zamieszania, w które został wplątany. Polak proponuje Czechowi natychmiastowy rewanż:

“Przez całą swoją karierę zajmowałem się walczeniem, a nie sędziowaniem i nie zamierzam tego zmieniać. Nie czuję się przegranym, ale ze względu na szacunek dla Michała i jego sztabu proponuję rewanż. Tym razem nie zostawiajmy już żadnych wątpliwości” – napisał na Instagramie.

Pod tym wpisem Omielańczuka, brawa poprzez emotikony wyrazili m.in. Łukasz Jurkowski, Artur Szpilka czy Albert Odzimkowski:

Zobacz także:

“Jest u siebie, to kozaczy!” – Paweł Jóźwiak rzucił się na Marcina Najmana przed ich walką na Wotore 6 [WIDEO] Widzieliście?

Takiego obrotu sprawy niewielu się spodziewało! Paweł Jóźwiak rzucił się na Marcina Najmana przed ich walką na Wotore 6, do której dojdzie już w następny weekend.

Popek dożywotnio zbanowany w FAME? Wojciech Gola: Nie powinien wziąć tej walki!

Wojciech Gola w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyznał, że Popek może zostać dożywotnio zbanowany w organizacji FAME MMA. Będzie tak jeżeli popularny raper z Legnicy stoczy pojedynek z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim na gali PRIME SHOW MMA 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis