MMA PLACADaniel Omielańczuk poznał kolejnego rywala w ACA. Polak zmierzy się z byłym mistrzem!

Daniel Omielańczuk poznał kolejnego rywala w ACA. Polak zmierzy się z byłym mistrzem!

Foto: ACA

Daniel Omielańczuk (25-10-1, 1 N/C) poznał kolejnego rywala w organizacji ACA. Podczas gali 128 jego przeciwnikiem będzie Evgeny Goncharov (15-3).

Gala ta odbędzie się 11 września w stolicy Białorusi – Mińsku.

Polaka czeka niezwykle ciężkie zadanie. Goncharov w przeszłości zdobył pas organizacji WFCA. To właśnie po połączeniu tej organizacji z ACB powstało ACA. Rosjanin stanął przed szansą na zdobycie mistrzowskiego pasa. Na ACA 96 w Łodzi Goncharov trafił palcem w oko Tony’ego Johnsona i pojedynek uznano za nieodbyty. W rewanżu na ACA 97 reprezentant Rosji okazał się już lepszy od Amerykanina i zdobył mistrzowski pas. Później stracił go jednak na rzecz Mukhamada Vakhaeva. Powrót do klatki Goncharova jest o tyle ciekawy, że pokonany przez niego Johnson to obecnie mistrz królewskiej dywizji ACA.

Omielańczuk po porażce w mistrzowskim pojedynku z Johnsonem wrócił na zwycięską ścieżkę w kwietniu bieżącego roku. Na gali ACA 122 pokonał na pełnym dystansie Daniela Jamesa.

Zobacz także:

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

Paweł Jóźwiak o Najmanie: Wyślę tę “ikonę” na emeryturę, z której już nie wróci nigdy!

Prezes FEN Paweł Jóźwiak złapał odpowiednie flow i używa go w wypowiedziach o Marcinie Najmanie. Przypominamy, że obaj rzucili sobie wyzwanie do walki w klatce.