Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLDaniel OmielańczukDaniel Omielańczuk o potencjale Labrygi: Myślę, że to będzie bardzo dobry zawodnik! [WIDEO]

Daniel Omielańczuk o potencjale Labrygi: Myślę, że to będzie bardzo dobry zawodnik! [WIDEO]

Denis Labryga do swojego debiutu w mieszanych sztukach walki przygotowywał się w Warszawskim Centrum Atletyki. Tym samym w ostatniej rozmowie zapytaliśmy Daniela Omielańczuka o nowy nabytek freakowej organizacji High League. Były zawodnik UFC widzi bardzo duży potencjał w Labrydze.

Labryga

Denis stoczył swoją pierwszą walkę w MMA, podczas ostatniej szóstej edycji w Katowicach. Młody fighter skrzyżował rękawice z byłym strongmanem – Konradem Karwatem. Labryga był zdecydowanym faworytem bukmacherów.

Labryga już w pierwszej odsłonie zastopował przeciwnika. Przypomnijmy, że Denis chciał w przyszłości zmierzyć się z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim. Tuż po walce okazało się, że Labryga chciałby też sprawdzić się z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Omielańczuk: On jest młody, naprawdę ambitny!

Były zawodnik UFC w rozmowie z naszym portalem został zapytany o Denisa Labrygę.

Denis bardzo fajnie się pokazał. On jest młody, bardzo pracowity. Na treningach mu powtarzam, że musi trochę zwolnić, bo on za dużo wszystkiego chce. Ja jestem tego przykładem, że za dużo chciałem, za dużo trenowałem, a teraz jestem w rozsypce, bo to z wiekiem wychodzi, więc ostrzegałem go i będę ostrzegał, żeby nie przesadzał. To wcześniej czy później wychodzi. Nie można być pazernym na trening. On jest młody, naprawdę ambitny, ma charakter, szybko będzie się uczył. Myślę, że to będzie bardzo dobry zawodnik.

Daniel Omielańczuk odpowiedział również czy Labryga w przyszłości ma szansę pokazać się z dobrej strony w pro sportowych organizacjach.

Ma. Ma przede wszystkim charakter, jest bardzo pracowity, więc jeżeli masz charakter i nie boisz się, to więcej osiągniesz niż Ci ludzie co mają super talent.  

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Tyson Fury mocno odpowiada Usykowi: Ty mały tchórzu! Widzieliście?

Wielka szkoda, bowiem kibice mieli nadzieję, że już w pierwszej połowie 2023 roku dojdzie do wyczekiwanej walki w wadze ciężkiej. Negocjacje zakończyły się ostatecznie fiaskiem. Nie dojdzie do hitowego starcia Tysona Fury z Oleksandrem Usykiem. ”Król Cyganów” zabiera głos, a przy tym postanowił mocno wypowiedzieć się o Ukraińcu.

Miklasz gotowy na walkę i sparing z Pudzianem: Jeśli chcesz pchać się przed szereg to musisz mnie przejść! Co wy na to?

Marcin Najman ma za sobą udany debiut w High League, a zarazem udany rewanż z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem. Kto będzie następnym przeciwnikiem ”El Testosterona”? Takie pytania zadają aktualnie widzowie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis