Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLDaniel OmielańczukDaniel Omielańczuk o kolejnych walkach: Nie chcę składać stuprocentowych deklaracji…

Daniel Omielańczuk o kolejnych walkach: Nie chcę składać stuprocentowych deklaracji…

Daniel Omielańczuk w rozmowie z kanałem mymma.pl wypowiedział się o kolejnych potencjalnych pojedynkach w MMA. Omielańczuk nie zamierza w tym momencie określać czy rezygnuje z kolejnych startów czy też nie. Były zawodnik UFC nie ukrywa, że trapią go poważne kontuzje przez co w ostatnim czasie widzimy go w zdecydowanie słabszej dyspozycji.

Omielańczuk

Omielańczuk bierze również pod uwagę potencjalną walkę w High League. Mowa oczywiście o starciu z Denisem Załęckim, bo ma z nim do załatwienia parę spraw – o czym wspominał w rozmowie z naszym portalem.

Czekam. On ma niby kontuzję. Ja mam kontuzje na dwóch kolanach. Żadna tajemnica. Możemy porównać nasze rezonanse, to mu się zrobi głupio. Naprawdę głupio. Jestem cały czas otwarty, bo uważam, że za dużo powiedział w stosunku do mnie rzeczy niefajnych i musi to być wyjaśnione. Są rzeczy, które trzeba wyjaśnić (…)  MMA, boks, kickboxing. Nie robi mu żadnej różnicy. 

Omielańczuk zabiera głos!

Jarosław Świątek postanowił zapytać Daniela Omielańczuka o następne potencjalne pojedynki. Zobaczcie co powiedział aktualny zawodnik KSW w wadze ciężkiej.

Oni mają rację ja jestem świadomy tego, że oni mają rację. Ja wiem, że tak też to powinno być tylko wiesz jak to jest, jak robisz więcej niż pół życia coś to potem jest ciężko z tym zerwać. Dlatego ja się nie dziwię narkomanom czy alkoholikom, że mówią, że nie będą dalej ćpać czy pić, a później do tego wracają. Tak jest ze sportem zawodowym. Zobacz ilu tak naprawdę sportowców zawodowych potrafiło odejść w takim czasie, że są wiesz w szczycie formy. Także mówię zobaczymy jak to będzie na ten moment skupiam się na zdrowiu, chcę się wyleczyć w stu procentach. Nie określam się czy będę jeszcze walczył czy nie. Nie chcę składać stuprocentowych deklaracji w momencie, gdy ja sam tego nie wiem. Pożyjemy, zobaczymy.

Omielańczuk ostatni pojedynek stoczył na pierwszej gali KSW na terenie Czech. Reprezentant WCA Fight Team ostatecznie zmierzył się z również doświadczonym Michałem Kitą. ”Masakra” zakończył pojedynek przed czasem.

Zobacz także:

Jan Błachowicz dalej myśli o potencjalnej walce z Jonesem: Muszę sprawdzić go sam! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) rusza z przygotowaniami do następnego pojedynku. Już niebawem poznamy szczegóły kolejnego startu ”Cieszyńskiego Księcia” w amerykańskim gigancie. Błachowicz ma nadzieje, że będzie to walka z dużym nazwiskiem. To nie koniec, bowiem były mistrz w wadze półciężkiej nie zapomina o potencjalnym starciu z Jonem Jonesem.

Zbigniew Stonoga pozywa Jacka Murańskiego! ”Muran” odpowiada! Widzieliście?

Zbigniew Stonoga w mediach społecznościowych poinformował, że pozywa Jacka Murańskiego. ”Muran” w rozmowie z serwisem salon24.pl odpowiedział na słowa Zbigniewa. Ponadto freak fighter powiedział, że ”proces jest absolutnie bezzasadny”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis