MMA PLCiekawostkiDaniel Majewski: Są plany, by moja walka z Parisem Platynovem odbyła się na Stadionie Narodowym

Daniel Majewski: Są plany, by moja walka z Parisem Platynovem odbyła się na Stadionie Narodowym

Daniel Majewski to nowy nabytek organizacji FAME MMA, który został ogłoszony nowym zawodnikiem freakowej organizacji na ostatniej gali FAME 12. Internetowy celebryta chciałby zmierzyć się w klatce z Parisem Platynovem.

Daniel Majewski

Majewski gościł u Michała Rogozińskiego na kanale 6PAK, gdzie opowiadał o kulisach podpisania kontraktu z FAME MMA oraz potencjalnej walce z Parisem Platynovem właśnie.

Daniel Majewski: Są plany, by moja walka z Parisem Platynovem odbyła się na Stadionie Narodowym

Choć starcie to nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, a Majewski pozostaje na ten moment bez rywala, to temat potencjalnej walki z Platynovem rośnie w sieci coraz bardziej.

Sam Majewski przyznał także, że potencjalna konfrontacja umiejętności w sztukach walki mogłaby nawet odbyć się na Stadionie Narodowym, co rzekomo FAME MMA bierze pod uwagę:

“Uważam, że ma dobrą kartę przetargową. Kiedy my z Wojtkiem Golą wyszliśmy i mówiliśmy, dawaj Paris, to on teraz będzie mówił nie, nie. A Wojtkowi głupio będzie odpuścić ten temat i mogą podbijać stawkę coraz bardziej. Paris, negocjuj, negocjuj! On dobrze wie jak robić marketing, show. Nasza dwójka nie ma sobie równych. Nawet jakby gala była na Stadionie Narodowym to spokojnie moglibyśmy pomóc, by wypaliło. A są pogłoski, by ta walka się tam odbyła.”

Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Tak to prawda! Denis Załęcki chce zorganizować na The War walkę 10 na 10! Co wy na to?

Trzecia edycja The War była gruba? To dopiero początek z tego co mówi Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem. Do jeszcze bardziej szalonego zestawienia dojdzie na następnej gali.

Mogło dojść do tragedii! Frank Mir brutalnie znokautowany przez Kubrata Puleva w Triad Combat [WIDEO] Widzieliście?

W tej walce mogło dojść do prawdziwej tragedii! Na gali Triller Triad Combat toczonej w nowej formule sztuk walki, która docelowo ma konfrontować zawodników MMA z profesjonalnymi pięściarzami walczyli Frank Mir i Kubrat Pulev.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis