MMA PLDaniel CormierDaniel Cormier szczerze o byłym mistrzu UFC: To smutne, jak upadł

Daniel Cormier szczerze o byłym mistrzu UFC: To smutne, jak upadł

Były podwójny mistrz UFC Daniel Cormier, który obecnie jest uznanym komentatorem świata mieszanych sztuk walki szczerze wypowiedział się o byłym mistrzu UFC, który zalicza jeden z najsmutniejszych upadków w sportowej karierze.

Daniel Cormier

Chodzi o postać byłego tymczasowego mistrza wagi lekkiej Tony’ego Fergusona. “El Cucuy” swego czasu miał serię 12 wygranych z rzędu, którą zwieńczyło zdobycie tymczasowego tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej w 2016 roku.

Niestety, teraz Amerykanin zaliczył piątą porażkę z rzędu i zaliczył pierwsze porażki przez nokaut i poddanie w swojej sportowej karierze.

Daniel Cormier szczerze o byłym mistrzu UFC: To smutne, jak upadł

Daniel Cormier na swoim kanale na YouTube odniósł się krótko do postaci Tony’ego Fergusona i powiedział szczerze, że smuci go oglądanie takiego sportowego upadku niegdyś jednego z najlepszych zawodników wagi lekkiej na świecie:

“To najbardziej przygnębiająca sprawa w tym sporcie. To smutne, jak bardzo upadł. Smutne, bo przez długi czas był tak dobry w swojej kategorii wagowej, w której zresztą bardzo trudno zostać mistrzem. Dostał część pasa, bo został tymczasowym mistrzem, ale Tony Ferguson w szczycie swojej kariery był tak dobry, jak cała czołówka UFC. Jego upadek był bardzo gwałtowny, to nie było coś stopniowanego. To był bardzo szybki upadek. Momentalnie spadł z klifu.”

Wyniki ostatnich walk Tony’ego Fergusona wyglądają tak:

Zobacz także:

High League 4: Takiego face to face Ferrari-Bomba nikt się nie spodziewał! [WIDEO] Widzieliście?

Doszło do drugiego face to face pomiędzy Pawłem Bombą, a Amadeuszem Roślikiem. Zobaczyliśmy głębokie spojrzenie oko w oko po dzisiejszym programie ”rundki”, gdzie doszło też do konfrontacji słownej. Do samej walki dojdzie już w sobotę podczas High League 4 w Gliwicach.

Uczestnik Hotelu Paradise zażartował z wspomagaczy w klubie Mirosława Oknińskiego. Trener go wyrzucił! [WIDEO] Co wy na to?

Grzegorz Głuszcz to uczestnik najnowszej edycji Hotelu Paradise. A jak dobrze wiemy, uczestnicy tego tvnowskiego show często szukają swoich szans we freak fightach. Jednym z nich jest wspomniany Grzegorz, który chciał trenować w popularnym klubie Mirosława Oknińskiego. Piszemy “chciał”, bowiem został z niego wyrzucony!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis