MMA PLNajnowszeJan BłachowiczDaniel Cormier ostrzega Pereirę przed Janem Błachowiczem: Przerażająco nokautuje!

Daniel Cormier ostrzega Pereirę przed Janem Błachowiczem: Przerażająco nokautuje!

Były podwójny mistrz UFC Daniel Cormier wziął na tapet walkę Jana Błachowicza z byłym mistrzem wagi średniej Alexem Perierą, do której dojdzie już 29 lipca na gali UFC 291.

Daniel Cormier ostrzega Pereirę przed Janem Błachowiczem

“DC” przestrzega Brazylijczyka przed nokautującą mocą w rękach, jaką dysponuje Polak. Cormier podał też konkretne przykłady walk i skończeń, z jakich nasz rodak zasłynął w walkach w UFC.

Daniel Cormier ostrzega Pereirę przed Janem Błachowiczem: Przerażająco nokautuje!

Alex Pereira zdecydował się na przenosiny do wyższej dywizji wagowej. Były czempion kategorii do 84 kilogramów w swojej pierwszej walce w dywizji do 93 kilogramów zmierzy się z Janem Błachowiczem.

Będący dzisiaj ekspertem i analitykiem telewizyjnym były mistrz UFC, Daniel Cormier ma radę do Brazylijczyka, by ten uważał na nokautujący cios Polaka:

“Widzieliśmy jak Adesanya ranił Pereirę w dwóch walkach. Teraz nie może zostać trafiony przez Jana Błachowicza. Błachowicz uderza bardzo mocno. Widziałem jak Błachowicz dosłownie dekapitulował ludzi. Luke Rockhold, Dominick Reyes – to w jaki sposób nokautował facetów był przerażający.”

Wspomniane przez Cormiera nokauty “Cieszyńskiego Księcia” do odświeżenia poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev we wrześniu? Polak składa propozycję!

Rafael Fiziev (12-2) za pomocą mediów społecznościowych próbuję znaleźć sobie kolejnego rywala do tańca, a może już go znalazł? Mateusz Gamrot (22-2-1) błyskawicznie odpowiedział, proponując walkę we wrześniu!

Koniec dymów w freak fightach? Specjalna ustawa!

To byłby naprawdę duży problem w każdej freakowej organizacji. Czy to koniec ”wielkiego show” i tak zwanych ”dymów” na programach i konferencjach? Nie można tego wykluczyć. Rząd zamierza wprowadzić ustawę o patostreamingu – za co będą srogie kary.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis