MMA PLConor McGregorDaniel Cormier odpowiada na zaczepki Conora McGregora: Więc tak, posłuchaj mnie kolego uważnie

Daniel Cormier odpowiada na zaczepki Conora McGregora: Więc tak, posłuchaj mnie kolego uważnie

Daniel Cormier odpowiada na zaczepki Conora McGregora. Dwóch byłych podwójnych mistrzów UFC ma ze sobą konflikt medialny po krytyce, jaką “DC” skierował w stronę Irlandczyka po jego porażce z Dustinem Poirierem.

Cormier krytykował McGregora za jego postawę w walce z “Diamentem” na UFC 264. Zdaniem “DC”, Irlandczyk przyjmował zbyt dużo kopnięć i nie miał odpowiedzi na umiejętności Poiriera.

Na dodatek Amerykanin został wielkim krytykiem działań McGregora w social mediach. Irlandczyk bowiem kilkukrotnie – według wielu – przekroczył granicę dobrego smaku prowokując i wyzywając Poiriera i jego żonę już po walce na UFC 264.

Daniel Cormier odpowiada na zaczepki Conora McGregora: Więc tak, posłuchaj mnie kolego uważnie

McGregor odpowiedział Cormierowi kilkoma wpisami w mediach społecznościowych i zarzucił mu, że ten nie potrafi czytać walki, skoro sugeruje, że Dustin Poirier wyżywał się kopnięciami w walce z nim.

Teraz mamy odpowiedź Daniela Cormiera:

“To łatwo sprawdzić, bo pracuję w ESPN i mamy tam dział, który robi analizy i może policzyć kopnięcia, jakie otrzymał Conor. Tak więc McGregor, posłuchaj mnie kolego uważnie. Przestań się o mnie martwić. Nie musisz martwić się Danielem Cormierem.

Nie martw się tym jak się ubieram i jak wyglądam. Nie rób tego. Martw się o kolesi, ktorzy leją ci dupę za każdym razem, kiedy wchodzisz do oktagonu. To nie mną powinieneś się martwić. Ja już skończyłem karierę. Jestem na emeryturze i delektuję się życiem.

Ty wyjdź z internetu i spróbuj pokonać gości, z którymi walczysz. Nie hejtuję cię, ale skończ z tym co robisz.”

Zobacz także:

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem! Zaskoczeni?

Tak to nie jest pomyłka! Marcin Najman znalazł się na liście najbardziej popularnych polskich sportowców. Podano piątkę sportowców, którzy królują w wyszukiwarce Google.

Szpilka wraca do treningów: Po każdej burzy wychodzi słońce! Kto będzie następnym rywalem?

Niewidziany w akcji od maja, Artur Szpilka wrócił do treningów. Polak na swojej relacji Instastories powiadomił kibiców, że dzisiaj odbędzie pierwszą jednostkę po ponad dwumiesięcznej przerwie.

Bonus BGC przeprasza za zachowanie na Rundkach: Źle się z tym czuję i dlatego musiałem to napisać

Bonus BGC przeprasza za swoje zachowanie w odcinku “Rundek”, w którym zmierzył się słownie ze swoim najbliższym rywalem – Japczanem, z którym skrzyżuje rękawice już 28 sierpnia na gali High League 1.