MMA PLConor McGregorDaniel Cormier o kolejnym rywalu Conora McGregora: Wiem z kim powinien walczyć i z kim będzie walczył

Daniel Cormier o kolejnym rywalu Conora McGregora: Wiem z kim powinien walczyć i z kim będzie walczył

Emerytowany już były podwójny mistrz UFC Daniel Cormier, który obecnie spełnia się w roli eksperta i komentatora sportowego wypowiedział swoje zdanie o kolejnym rywalu Conora McGregora. Amerykanin postawił na dwa konkretne nazwiska. Z tym jedno traktuje jako pewnik.

Daniel Cormier

Conor McGregor nie walczył od lipca 2021 roku, kiedy to przegrał przez TKO trylogię z Dustinem Poirierem. Irlandczyk przegrał trzy z ostatnich czterech walk w oktagonie, ale mimo to ciągle celuje w walki z czołówką.

Cormier w rozmowie z ESPN wskazał dwa konkretne nazwiska jako potencjalni rywale dla McGregora na jego wyczekiwany przez fanów powrót.

Daniel Cormier o kolejnym rywalu Conora McGregora

“DC” wskazał nazwisko zawodnika, z którym McGregor – wg niego – powinien się zmierzyć oraz nazwisko zawodnika, z którym najprawdopodobniej się zmierzy:

“Cóż, mamy dwa nazwiska. Wiem z kim Conor powinien walczyć i z kim prawdopodobnie będzie walczył. Powinien walczyć z Natem Diazem. Mają niedokończoną trylogię, to głośna walka. Obaj na ten moment nie znajdują się blisko walki o pas. To fajne starcie. Widzieliśmy to dwa razy i za każdym razem ta walka robiła robotę. Wg mnie powinien walczyć właśnie z Natem.

Jednak na pytanie o to, z kim będzie walczył odpowiadam, że z Michaelem Chandlerem, bo ten szturmem wszedł do UFC. Ten gość walczył tylko cztery razy w UFC, a już ma najlepszy nokaut front kickiem w historii, znokautował Dana Hookera i walczył o pas z Justiem Gaethje. To mocne CV. Jego pozycja jest mocna, a po swojej ostatniej walce sam oświadczył, że jest gotowy do walki z McGregorem.”

A Wy którą walkę chętniej byście obejrzeli: McGregor vs Diaz 3 czy McGregor vs Chandler?

Zobacz także:

Dojdzie do walki Pudzianowski – Szpilka? “Pudzian” stawia jeden ważny warunek!

Mariusz Pudzianowski w prowadzonym przez Mateusza Borka programie Hejt Park transmitowanego na Kanale Sportowym wypowiedział się o możliwym starciu Pudzianowski – Szpilka. “Pudzian” zgadza się na taki pojedynek, ale stawia jeden ważny warunek.

Mateusz Gamrot wystąpi w walce wieczoru gali UFC!

Wielkie wyróżnienie dla kolejnego polskiego zawodnika. Mateusz Gamrot (20-1, 1 N/C) wystąpi w walce wieczoru gali UFC. Taki status otrzyma jego najbliższe starcie z Armanem Tsarkuyanem (18-2).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis