MMA PLDaniel CormierDaniel Cormier o agresji Jona Jonesa wobec swojej rodziny: To smutne, gdy dziecko prosi obcych o pomoc

Daniel Cormier o agresji Jona Jonesa wobec swojej rodziny: To smutne, gdy dziecko prosi obcych o pomoc

Daniel Cormier i Jon Jones to bohaterowie jednego z największych beefów w historii światowego rapu organizacji UFC, a teraz, emerytowany już “DC” kontynuujący pracę jako komentator i analityk postanowił przedstawić swój komentarz na temat agresji Jona Jonesa wobec swojej rodziny.

Sprawa jest bardzo śliska. Otóż, “Bones” tuż po włączeniu jego walki z Alexanderm Gustafssonem do Galerii Sław UFC, po ceremonii ruszył w melanż do centrum Las Vegas. Po kilku głębszych i zapewne po kilku podciągnięciach nosem, “Bones” wrócił do hotelu i zaczął wyżywać się nad swoją narzeczoną.

Kłótnię między byłym mistrzem UFC a jego partnerką słyszała rzekomo ich córka, która także była w tym hotelu. To ona miała prosić hotelową ochronę o pomoc w uspokojeniu nafukanego ojca.

Daniel Cormier o agresji Jona Jonesa wobec swojej rodziny: To smutne, gdy dziecko prosi obcych o pomoc

“DC” w rozmowie z MMAjunkie.com przedstawił swój punkt widzenia na tę sprawę i nie ukrywa, że jest to bardzo krytyczny głos (co zresztą jest naturalne w tej kwestii):

“To smutne, gdy dziecko musi prosić obcych o pomoc. To jego córka miała poprosić o telefon na policję. To mnie bardzo smuci. To są te wszystkie sprawy, które sprawiają, że musisz spojrzeć na siebie w inny sposób, musisz dostrzec jakim typem człowieka jesteś. Nikt nie jest doskonały, ale w pewnym momencie odpowiadasz nie tylko za siebie, ale też za dzieci, narzeczoną, rodzinę, za wszystko. Teraz jest ten czas, żeby Jones wytrzeźwiał. Oczywiście to są trudne sprawy, bo albo bliscy cię opuszczą i będziesz musiał poradzić sobie z tym sam i odbić się od dna, albo pomogą twoim bliscy z tobą zostaną i będą cię wspierać w tym trudnym momencie. Mam nadzieję, że czeka go ten drugi scenariusz.”

Jon Jones zrobił już pierwszy krok ku lepszemu – postanowił publicznie odstawić alkohol. Nie wiemy czy mu się to uda, ale trzymamy kciuki, bo alkoholizm to jedna z najtrudniejszych do pokonania chorób cywilizacyjnych.

Zobacz także:

FEN 36: Mateusz Rębecki z nowym rywalem. Zmiany w karcie walk tuż przed galą

Organizacja FEN poinformowała o trzech zmianach w karcie walk sobotniej gali. W walce wieczoru nie wystąpi Aigun Akhmedov. Nowym przeciwnikiem Mateusza Rębeckiego został Felipe Maia. Ponadto nowych rywali poznali Łukasz Klinger i Patryk Buczkowski.

Paul nawołuje do walki z… Tysonem Furym! Youtuber uważa, że ”Król Cyganów” zasłużył na taką szansę!

To już gruba przesada! Jake Paul na twitterze nawołuje do pojedynku z Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO). To nie koniec, bo znany youtuber twierdzi, że dopiero w tym momencie ”Król Cyganów” zasłużył na taki pojedynek.

Plakat MMA VIP 3 ujawniony! Najman, GSP, Polski Ken i Michał Pasternak w roli głównej!

No to już wiemy bardzo dużo! Plakat nadchodzącej egzotycznej gali MMA VIP 3 ujawniony! A na plakacie tym widzimy uczestników nadchodzącej gali organizowanej przez Marcina Najmana!