MMA PLDaniel CormierDaniel Cormier, który był mistrzem wagi ciężkiej: Jon Jones nigdy nie zdobędzie pasa tej dywizji

Daniel Cormier, który był mistrzem wagi ciężkiej: Jon Jones nigdy nie zdobędzie pasa tej dywizji

Jeden z najlepszych zawodników walczących kiedykolwiek w MMA – Daniel Cormier wypowiedział się na temat przyszłości jego największego rywala – Jona Jonesa. “DC” twierdzi, że “Bones” nie zdobędzie pasa królewskiej dywizji wagowej.

Daniel Cormier

Przypominamy, że Jon Jones zwakował pas mistrzowski wagi półciężkiej i w sierpniu 2020 roku zapowiedział szturm na wagę ciężką. Amerykanin jednak do tego szturmu cały czas się przygotowuje, a w kuluarach mówi się, że w kategorii ciężkiej zadebiutuje po walce Francisa Ngannou z Cirylem Gane na UFC 270.

Daniel Cormier, który był mistrzem wagi ciężkiej: Jon Jones nigdy nie zdobędzie pasa tej dywizji

Cormier, który w przeszłości był mistrzem wagi ciężkiej i półciężkiej UFC w rozmowie w ESPN przyznał, że jego zdaniem Jones nie będzie w stanie sięgnąć po tytuł mistrzowski w najcięższej dywizji wagowej UFC:

“Mocno wierzę w to, że Jon Jones zawalczy w końcu w wadze ciężkiej, ale kiedy to zrobi, to przegra czy to z Cirylem Gane czy z Francisem Ngannou. Po prostu uważam, że mając taką przewagę wagową, zawodnicy z wagi ciężkiej będą dla niego stanowić za duży problem. Nie chodzi mi o to, że Jones jest słabszy, że się pogorszył. Chodzi mi o to, że w wadze ciężkiej jest inny poziom, a Jones nigdy nie zostanie mistrzem tej dywizji.”

Zgadzacie się z tymi słowami Daniela Cormiera?

Zobacz także:

Mirosław Okniński nawołuje do walki Kołecki-Soldić: Będzie leżał, będzie bity, będzie płakał! Co wy na to?

Mirosław Okniński na swoim facebooku napisał, że jego podopieczny Szymon Kołecki (10-1) jest zainteresowany walką z podwójnym mistrzem KSW – Roberto Soldiciem (20-3). Następnie uznany trener widzi zwycięzcę w starciu z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej.

MMA VIP 4 w Pruszkowie? Prezydent odpowiada: Zdecydowanie nie!

Zmian może być naprawdę dużo przed galą MMA VIP 4, która planowana jest na dwudziestego piątego lutego. Marcin Najman w mediach społecznościowych zasugerował, że nową lokalizacją może być Pruszków. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Prezydenta.

Lewandowski o sytuacji z Słowikiem na konferencji MMA VIP: Najman już widać granic nie czuje żadnych!

Martin Lewandowski pojawił się w ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym. Widz poprosił jednego z właścicieli KSW, aby skomentował ogłoszenie organizacji MMA VIP, po którym w internecie zawrzało. Lewandowskiego twierdzi, że ”El Testosteron” nie czuje już żadnych granic!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis