MMA PLDaniel CormierDaniel Cormier jest przekonany, że Adesanya pokonałby Błachowicza!

Daniel Cormier jest przekonany, że Adesanya pokonałby Błachowicza!

Foto: Facebook/ Daniel Cormier

Daniel Cormier po raz kolejny uderza w Jana Błachowicza. Po ostatnich wypowiedziach, w których stosunkowo nisko ocenił umiejętności Cieszyńskiego Księcia, ponownie zaczepił Polaka.

Izzy jest w tym momencie najlepszym półciężkim na świecie

Stwierdził Cormier w rozmowie z Arielem Helwanim z ESPN. Prowadzący dopytał byłego mistrza UFC, czy jego zdaniem Adesanya pokonałby Cieszyńskiego Księcia. DC bez wahania stwierdził, że pokonałby wszystkich zawodników z kategorii do 93 kilogramów.

Te komentarze nie są pierwszymi zaczepkami, które Cormier kieruje w kierunku Polaka. W swojej poprzedniej wypowiedzi, były mistrz UFC nisko ocenił szanse Błachowicza w starciu z Jonem Jonesem.

Jon Jones pokonuje Błachowicza. Polak jest za wolny by wygrać z Jonem. Ludzie zapominają, że Jones ma dobrą szczękę. Możesz go w nią uderzyć, sam to nawet zrobiłem, wielu z nas zrobiło. Jeśli jednak Jan jest tak wolny, Jones go będzie rozbijał kawałek po kawałku. Jeśli sam walczyłbym teraz półciężkiej i ktoś zapytał czy stoczyłbym pojedynek z Błachowiczem odpowiedziałbym, że tak. Z całym szacunkiem, tak jak powiedziałeś, dla mnie to zaskoczenie. Gdy masz nagrania jak ludzie pokonują Błachowicza, zaczynasz myśleć, że możesz to samo zrobić. Jeśli jesteś takim facetem jak ja czy Jones, naturalnie też zaczynasz myśleć, że go pokonasz i dlatego Jon chce z nim walczyć.

Na odpowiedź Błachowicza nie musieliśmy długo czekać. Polak ostro skwitował zaczepkę Amerykanina.

Jeśli masz tak dużo do powiedzenia na mój temat, to rusz swój gruby tyłek z kanapy i wejdź ze mną do oktagonu. Nauczę cię trochę szacunku.

Kariera Daniela Cormiera

Cormier jest prawdziwą legendą UFC. W największej federacji MMA na świecie stoczył piętnaście pojedynków, z czego dwanaście zakończyło się jego zwycięstwem. DC jest byłym mistrzem wagi ciężkiej i półciężkiej największej organizacji MMA na świecie. Oprócz startów w UFC, Cormier ma też na swoim koncie występy w Strikeforce. Przed 2009 rokiem, kiedy to rozpoczął karierę w mieszanych sztukach walki, Cormier był utytułowanym zapaśnikiem. W swojej kolekcji ma medale Igrzysk Panamerykańskich i mistrzostw świata. DC w przeszłości dwukrotnie wystąpił na Igrzyskach Olimpijskich.

Zobacz także:

”Stifler” dotrzymuje słowa! Jak podoba wam się jego nowy tatuaż?

Damian Zduńczyk dotrzymuje słowa. Zakład to zakłada! Zobaczcie efekt

Ogromny Ford podpisał kontrakt z KSW! Kto w debiucie?

Już niebawem debiut ogromnego Martyna Forda. Brytyjczyk podpisał kontrakt z KSW i…