MMA PLUFCDaniel Cormier chce walki o tymczasowy pas mistrza wagi ciężkiej UFC! Wskazał kto powinien o ten tytuł zawalczyć!

Daniel Cormier chce walki o tymczasowy pas mistrza wagi ciężkiej UFC! Wskazał kto powinien o ten tytuł zawalczyć!

Były podwójny mistrz UFC, a obecnie komentator i analityk sportowy – Daniel Cormier chce walki o tymczasowy pas mistrza wagi ciężkiej UFC. Co prawda nie dla siebie, ale wskazał dwóch konkretnych kandydatów do tego pojedynku.

Daniel Cormier

Pomysł z utworzeniem kolejnego tymczasowego mistrzostwa wagi ciężkiej spowodowany jest kontuzją Francisa Ngannou, który do startów – o ile dogada się finansowo z UFC – będzie mógł powrócić dopiero w jesienią tego roku.

Kogo “DC” widzi zatem w roli pretendentów?

Daniel Cormier chce walki o tymczasowy pas mistrza wagi ciężkiej UFC! Wskazał kto powinien o ten tytuł zawalczyć!

“Myślę, że zobaczymy walkę o tymczasowy pas. Dla mnie największy sens ma starcie Stipe Miocica z Jonem Jonesem. Jeśli zestawisz tę dwójkę, to potem niezależnie od tego, kto wygra to starcie, zwycięzca zmierzy się z Francisem Ngannou.

Jeśli Jon Jones ma walczyć w wadze ciężkiej, to musi dostać starcie o pas. Ludzie nie będą chcieli oglądać jego rankingowych walk. Kiedyś myślałem, żeby zestawić go z Curtisem Blaydesem czy kimkolwiek innym. Nie robisz takich rzeczy mając Jona Jonesa do dyspozycji. Według mnie powinien walczyć o pas, nawet jeśli ma to być pas tymczasowy.

Uważam zatem, że starcie Miocic vs Jones jest do zrobienia, podobnie jak walka Ciryla Gane z Curtisem Blaydesem. Teraz waga ciężka stała się bardzo interesująca.” – przyznał Cormier.

Zobacz także:

Załęcki zapewnia: Nie ma takiego mocnego gościa w Polsce i na świecie, do którego bym nie skakał!

Denis Załęcki już w najbliższą sobotę stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. ”Bad Boy” podczas High League 2 w Tauron Arenie ma do wyjaśnienia ognisty konflikt z Alanem Kwiecińskim.

Mamed Khalidov prezentuje formę! Legenda KSW dalej może sprawić niespodziankę!

Są następne nagrania! Mamed Khalidov (35-8-2) w mediach społecznościowych opublikował fragmenty z treningów. Reprezentant Arrachionu Olsztyn szybko wrócił do treningów po ostatniej bolesnej przegranej z Roberto Soldiciem (20-3).

Boxdel ostro o walce Don Kasjo: Wracasz tylko i wyłącznie dlatego, że musisz ratować tą galę!

Michał Baron podczas programu ”Aferki” skomentował ogłoszoną walkę pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Mateuszem Murańskim. Będzie to co-main event zbliżającej się gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Do gali dojdzie już dziewiętnastego lutego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis