Daniel Cormier chce Brocka Lesnara, jest gotowy dorwać go na Wrestlemanii

Foto: Brock Lesnar i Daniel Cormier - już niedługo mogą zmierzyć się w walce o mistrzostwo wagi średniej
Foto: Brock Lesnar i Daniel Cormier - już niedługo mogą zmierzyć się w walce o mistrzostwo wagi średniej

Aktualny mistrz wagi ciężkiej UFC Daniel Cormier (22-1, 1 N/C) od dawna planuje starcie z megagwiazdą sportów walki w Ameryce – Brockiem Lesnarem (5-3, 1 N/C). “DC” jest nawet gotowy udać się na następną galę Wrestlemanii, gdzie chce zmusić byłego mistrza do walki z nim w oktagonie.

Co prawda walka Cormier vs. Lesnar nie jest jeszcze sfinalizowana, o czym Cormier powiedział w rozmowie z ESPN, ale faktem jest też chęć “DC” do tej rywalizacji:

“Nie mam jeszcze zaplanowanej kolejnej walki, ale moje oczy skierowane są na Brocka Lesnara. Mogę nawet jechać na Wrestlemanię i mogę przypłacić to jego tytułem mistrzowskim, jeśli tylko przyspieszyłoby to jego powrót do UFC, gdzie będę chciał go pokonać.”

Plany związane z walką mistrzowską między Danielem Cormierem a Brockiem Lesnarem potwierdził też prezes UFC, Dana White, który w ostatnim długim wywiadzie z Megan Olivi przyznał, że kwestią czasu jest doprowadzenie do tego starcia:

“Brock Lesnar robi swoje w WWE. Kiedy Brock będzie gotowy do walki, to tę gotowość wyrazi. Nie będzie się z tym krył. Zadzwoni do mnie i da mi znać. I prawdę mówiąc, mam nadzieję, że usłyszę go latem.

Uważam, że obaj – i Cormier i Lesnar chcą tej walki. Cormier chce tego bardzo, ale i Lesnar też tego chce. Jeśli dwóch wojowników chce ze sobą walczyć, to pewnie do tego dojdzie.”