Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLConor McGregorDana White zły na pytanie o brak zgłoszenia Conora McGregora do USADY

Dana White zły na pytanie o brak zgłoszenia Conora McGregora do USADY

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White był zły na pytanie dziennikarzy o brak zgłoszenia jego supergwiazdy Conora McGregora do USADY tuż przed jego powrotem do oktagonu UFC.

Dana White zły na pytanie

Przypominamy, że Conor McGregor bierze udział w najnowszej edycji show The Ultimate Fighter, gdzie w roli trenera konkuruje z Michaelem Chandlerem.

Punktem kulminacyjnym tego show będzie późniejsza walka trenerów w oktagonie. Problem jednak polega na tym, że Irlandczyk nadal nie zgłosił się do USADY i nie jest wpisany do puli testowanych zawodników.

Dana White zły na pytanie o brak zgłoszenia Conora McGregora do USADY

A żeby móc zawalczyć ponownie w oktagonie, każdy zawodnik UFC – teoretycznie! – powinien przejść najpierw półroczny okres testowania pod jurysdykcją USADY. McGregor do teraz nie został włączony do listy zawodników testowanych.

Sytuację tę skomentował szef UFC Dana White, który został o nią zagadnięty przy okazji minionej gali UFC 286 w Londynie.

White był zły na to pytanie:

“Czy kiedykolwiek słyszeliście nazwisko Jeff Novitzky (dyrektor UFC do spraw zdrowia zawodników)? Jemu zadawajcie te pytania. Mnie nie obchodzą już tego typu sprawy. Nie angażuję się w kwestie testowania na doping. Nic o tym nie wiem i nie chcę wiedzieć. Zostawiam to ekspertowi. On jest ekspertem w tej sprawie, więc dzwońcie do niego i róbcie sobie wywad z nim w każdej chwili.”

Zobacz także:

Weteran KSW po walce Załęckiego: Za co te lamusy na HIGH League biorą kasę…

Po walce Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim powstała ”burza” w mediach społecznościowych. Kibice byli zniesmaczeni postawą ”Bad Boya”. Był też mocny komentarz weterana KSW – Antoniego Chmielewskiego (32-18).

UFC 286: Leon Edwards perfekcyjnie rozegrał trzecie starcie z Usmanem i wciąż jest mistrzem

Leon Edwards (21-3, 1 N/C) pokonał Kamaru Usmana (20-3) większościową decyzją w walce wieczoru gali UFC 286 w Londynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis