MMA PLJan BłachowiczDana White zachwycony występem Błachowicza: Ma laser w tym kopnięciu na korpus!

Dana White zachwycony występem Błachowicza: Ma laser w tym kopnięciu na korpus!

Foto: facebook Błachowicz

Dana White skomentował jeden z najważniejszych momentów w polskim MMA. Z pełną odpowiedzialnością można tak nazwać występ Jana Błachowicza (27-8), który został nowym mistrzem w kategorii półciężkiej.

Tym razem Dominick Reyes (12-2) zaskoczył swoim planem. Nie było mocnego pressingu i wielu kombinacji. Błachowicz dobrze się bronił i co jakiś czas trafiał kopnięciami na tułów, które szybko zrobiły wrażenie na Amerykaninie. W drugiej rundzie Błachowicz trafił potężnym uderzeniem, po którym złamał nos przeciwnika. To był ten moment! Polak poszedł za ciosem i zakończył walkę w kapitalny sposób.

Dana White o potencjalnej walce Błachowicz-Jones!

Prezydent UFC był pod wielkim wrażeniem dyspozycji Jana Błachowicza (27-8). Dana White wypowiedział się o potencjalnej walce Polaka z Jonem Jonesem (26-1), której domaga się ”Cieszyński Książę” po zdobyciu pasa.

Wy dziennikarze wiecie tyle samo o obecnej sytuacji Jona Jonesa co ja. Podoba mi się to, że chce się bić z Jonem. Mógł wyzwać jakiegoś pretendenta, ale ci goście szanują Jonesa i chcą być zawodnikiem, który pokona ”Bonesa”. Bardzo mi się to podoba.

Dana White w pięknych słowach podsumował występ naszego reprezentanta. Amerykanin zwrócił uwagę na kopnięcia, które ponownie zrobiły wielkie wrażenie.

Wyglądał niesamowicie, wyglądał bardzo dobrze. Może się wydawać jakby miał jakiś laser w tym kopnięciu na korpus. Trafiał raz po raz w to samo miejsce. Widać było, że rozbijał tym Dominicka Reyesa. To był bardzo ważny czynnik w tej walce.

Zobacz także:

Jon Jones zareagował na zwycięstwo Błachowicza! Zaskakujące słowa byłego mistrza!

Jon Jones zareagował na zwycięstwo Jana Błachowicza na minionej gali UFC 253, po którym Polak sięgnął po pas mistrzowski wagi półciężkiej. “Bones” wysłał zaskakująco miłą wiadomość.

Bonusy po UFC 253 rozdane: Jan Błachowicz nagrodzony!

Bonusy po minionej gali UFC 253 rozdane! Jan Błachowicz został nagrodzony przez amerykańską organizację dodatkowymi pieniędzmi za znokautowanie Dominicka Reyesa!