MMA PLDana WhiteDana White wynagrodzi Joannę Jędrzejczyk za karierę w MMA! Będzie pierwszą Polką w tym gronie!

Dana White wynagrodzi Joannę Jędrzejczyk za karierę w MMA! Będzie pierwszą Polką w tym gronie!

Szef największej organizacji MMA na świecie – UFC, Dana White już niedługo wynagrodzi Joannę Jędrzejczyk za jej bogatą karierę w mieszanych sztukach walki. Jedną z najpopularniejszych zawodniczek w historii MMA czeka bardzo duże wyróżnienie!

Dana White wynagrodzi Joannę Jędrzejczyk

Jędrzejczyk po swojej ostatniej porażce z Weili Zhang, gdzie przegrała przed czasem, postanowiła zakończyć sportową karierę. Polka w przeszłości była mistrzynią wagi słomkowej UFC i przez lata pewnie broniła tytułu.

Z czasem jednak Polka zaczęła ponosić porażki. W ostatnich latach przegrywała dwukrotnie z Rose Namajunas i ze wspomnianą wyżej Weili Zhang.

Teraz Polka jest już byłą zawodniczką MMA.

Dana White wynagrodzi Joannę Jędrzejczyk za karierę w MMA!

Dana White natomiast bardzo ceni sobie postać Joanny Jędrzejczyk i to, co przez lata wnosiła do oktagonu UFC. Szef amerykańskiego giganta, który obecny jest w Austin przyznał, że w niedalekiej przyszłości Joanna Jędrzejczyk dołączy do Galerii Sław UFC, gdzie będzie pierwszą Polką w tym gronie:

“Bez wątpienia Joanna dołączy do Galerii Sław UFC. Była jedną z kobiet, które zbudowały MMA, zwłaszcza w UFC. Zawsze się fajnie oglądało jej walki, ludzie zawsze przychodzili na nią. Jej wyjście do klatki na UFC 275 w Singapurze, kiedy całą arena krzyczała to było coś niesamowitego. Joanna była gangsterem, jak zwykle. Kocham w Joannie wszystko i cieszę się, że walczyła u nas i to u nas zakończyła swoją karierę.”

Joanna Jędrzejczyk odeszła z MMA po 10-letniej przygodzie z tym sportem. W wadze słomkowej miałą pięć kolejnych obron tytułu mistrzowskiego. Czempionką UFC była w latach 2015-2017.

Zobacz także:

Jest reakcja Piotra Szeligi na wygraną Don Diego! Wulgarny okrzyk w geście zwycięstwa! Widzieliście?

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn okazał się lepszy od Denisa Załęckiego podczas specjalnego wydarzenia High League 3 Extra. W narożniku zawodnika z Lubaczowa stał Piotr “Szeli” Szeliga, który głośnym i nietuzinkowym okrzykiem zareagował na zwycięstwo swojego trenera.

High League 3 Extra: Dawid Załęcki komentuje przegraną syna z ”Don Diego”! Co wy na to?

Dawid Załęcki zabrał głos po walce syna na High League 3 Extra. Doszło na nim do wyczekiwanego starcia pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis